Hirdetés

2018. október 17., szerda

Gyorskeresés

(#1) pengwin

pengwin
(PH! addikt)

alig marad le a 13-24 évesek csoportja 740 ezer fővel

A 18 év alattiaknak lehet egyáltalán fiókja?
Tudtommal a legtöbb közösségi oldalon hivatalosan nem regisztrálhatnának a szabályzat szerint.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin "A belépőszint mindig ott van, ahol a fájdalomküszöbünk."

(#2) dajkopali válasza pengwin (#1) üzenetére

dajkopali
(HÁZIGAZDA)

általában nem tudom, utána kéne nézni, de az biztos, hogy a Facebooknál 13 év a határ, ezt csekkolják is, ha szükséges

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#3) -Skylake-

-Skylake-
(őstag)

Ferfi kvotat akarok.

"Nem nézem le a funkcionális analfabétákat. Ezt kikérem magamnak." Abu85

(#4) tuki2200 válasza pengwin (#1) üzenetére

tuki2200
(senior tag)

"Alapvető feltételek

1. A Szolgáltatás használatához Önnek legalább 13 évesnek kell lennie."

(#5) -=MrLF=-

-=MrLF=-
(senior tag)

Ha marketing ügynökség hív már köszönök is el és rakom le. A hölgyeknek több idejük/türelmük van ilyenekre úgy látom.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland

(#6) arnyekxxx

arnyekxxx
(PH! addikt)

Az insta a kacsaszájú emlősök körében a legnépszerübb.

(#7) Dilikutya válasza arnyekxxx (#6) üzenetére

Dilikutya
(PH! nagyúr)

Amúgy ja. Nagyon cuki állatos képek meg tájképek szoktak lenni a National Geographic oldalain. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8) AxBattler

AxBattler
(PH! félisten)

Meg vagyok lepődve. Komolyan. :U

"Cable management is for the weak!"

(#9) Plazmacucci

Plazmacucci
(PH! nagyúr)

Ez a Facebook után a második legnagyobb hulladékgyűjtő.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#10) Mikamaka

Mikamaka
(PH! kedvence)

Tudnám ez az állandó posztolgatás érzés mire jó? Rajkodni? Iriggyé tenni az amúgy is irigy embereket? Milyen vissza igazolás várnak ettől?

PES & ISS PRO only

(#11) anulu válasza Mikamaka (#10) üzenetére

anulu
(PH! félisten)

nálunk a nyaralás alatt leginkább arról szólt, hogy lássák, hogy nem vesztünk el. naponta 1 kép, ennyi, szigorúan csak ismerősöknek láthatóan. meg indulás előtt többen mondták, hogy örülnek, hogy végre eljutunk valahova (szép lassacskán készül a cikk Logoutra is...). lehetett volna "menőzni" vele, csak nem akartunk.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone8 64GB | iPad Retina 32GB /w 3G | XBOX ONE X

(#12) Ghard válasza Mikamaka (#10) üzenetére

Ghard
(őstag)

Otthon senki sem rajong értük, talán majd a neten néhány unatkozó migráns lájkolgatja őket ;]

(#13) Aweriot válasza AxBattler (#8) üzenetére

Aweriot
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Miért? Ha értelmes emberek használják nem rossz dolog ez ;) Csak tudni kell kit követsz.

"War doesn't determine who's right - only who's left." Bertrand Russell

(#14) Lacok válasza Plazmacucci (#9) üzenetére

Lacok
(őstag)

:C :C :C

(#15) AxBattler válasza Aweriot (#13) üzenetére

AxBattler
(PH! félisten)

Ajánlhatok egy kis sót? ;)

"Cable management is for the weak!"

(#16) Mikamaka válasza anulu (#11) üzenetére

Mikamaka
(PH! kedvence)

Persze, lehet értelmesen használni. Én is használom, de csak a Facebookot.
Insta el van kurvulv@..Sok kutya, nyúl, macska stb skinekkel, annyira gagyi. Főleg mikor csajok készítenek naponta több ilyen szelfit...

PES & ISS PRO only

(#17) anulu válasza Mikamaka (#16) üzenetére

anulu
(PH! félisten)

ja, az kimaradt (bár gondolom, hogy egyértelmű volt), hogy Facebook. instával nem foglalkozom

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone8 64GB | iPad Retina 32GB /w 3G | XBOX ONE X

(#18) ALBY

ALBY
(senior tag)

Ősi dakota mondás,
"Instagram - az analfabéták twitterje" :DDD

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#19) kakuk.tamas válasza -=MrLF=- (#5) üzenetére

kakuk.tamas
(őstag)

"Módszertan

A Magyar Instagram Körkép 3.0 összesen 5498 kitöltő válaszai alapján készült. Idén a hölgyek voltak vállalkozóbb kedvűek: közülük több mint kétszer annyian osztották meg a kutatást készítő CRANE adatvezérelt marketing ügynökséggel Insta-használati szokásaikat, mint a férfiak oldaláról. A megkérdezés online zajlott, és a részvételre a Facebookon, az Instagramon, illetve a sajtóban és blogokon kérték meg az embereket."

Ha tőlem vásárolnál, olvasd el: https://tinyurl.hu/PKrH/ ~ Zalaegerszeg ~ Huawei P20 Lite Blue ~ Huawei Watch 2 eSIM ~ Xbox One S 1TB ~ MS Xbox One Patrol Tech ~ LG 43UJ63 ~

(#20) Dtomka válasza arnyekxxx (#6) üzenetére

Dtomka
(PH! addikt)

+1
Annó kipróbáltam a Tindert kíváncsiságból Akkor láttam pár olyan nőt akinket több száz, de volt olyan is akinek 1000+ képe volt instagrammon. Sponzor by EGO.

Sosem szerettem az EGOista embereket, és ott szerintem van 1 pár.
Amúgy mi értelme van annak a cuccnak? :U
Tudom biztos velem van a baj, de kell ez nekünk? :F

(#21) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

A sok csucsoritos foto, ja meg most mar jonnek a bikinis kepek, bar ez jo, vegre valami. :DDD

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora R7 💙 specs: tde.fun/r7

(#22) Necroman_Mk2

Necroman_Mk2
(senior tag)

Az Instagram tulajdonképpen evolúciós fejlődése volt a közösségi internetnek: kezdetben vala a terebélyes, de sok lehetőséget tartalmazó blog (meg nyugaton a MySpace), amit követett aztán a tömörebb szövegekkel operáló Facebook, majd a még tömörebb Twitter, és megérkeztünk az Instahoz, ahol főleg a képek dominálnak.
A nők, azon belül is: lányok, túlzó szerepében pedig semmi meglepőt nem látok, elvégre ez a fajta képmegosztás inkább az embert, mint fizikai lényt helyezi előtérbe, és nem a gondolatokat. AMi valahol jó, de lehet rossz is. Az viszont beszédes, hogy a mostani Tinik közül sokaknak csak Instájuk van, FB-juk nincs (pedig egy cég), és a botrány következtében ez szvsz csak tovább fog erősödni.

(#20) Dtomka Melyik cuccnak, az Insagramnak vagy a Tindernek? És EGO alatt a márkát értetted?

[ Szerkesztve ]

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.