Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • masterful87

    senior tag

    válasz Alteran-IT #3004 üzenetére

    Részben megértem a lassú, szakadozó net miatti frusztrációdat, de azért a politikát ennyire belelátni/belekeverni elég súlyos dolog. (zárójelben jegyzem meg ezzel a fórum egyik alapelvét szeged meg!)

    Annyira szidod a PR-t, és annyira isteníted a Telekomot - ami még nálad nem is elérhető - , 100%-ig biztos vagy benne, hogy 24/7-es szolgáltatásuk lesz, meg persze 1000/1000-es neted potom pénzért.
    Elfogult vagy holott a tudás a birtokodban van. Tudod, hogy a régi kábelekkel, a DOCSIS 3-mal, a túlterhelt hálózaton irreális 250/20-as és 500/30-as netet elvárni. Bezzeg a nagy Telekomnál 3.1-gyel, új kábelekkel, néhol, egyes helyeken, valahol az országban, akár az 1000/200 is meg lehet, mert láttál egy ilyen opciót az oldalon. Csak mondom, az ajánlat nem mindig egyenlő a valós szolgáltatással.

    Ahány hely, annyi féle variációja van a Telekom netnek is, ahol én lakok, ott a Telekom még a legkisebb 150/50-es csomagot se tudja adni, helyette csak 150/5-ös netre hajlandó szerződni! És ezért 4600Ft-ot kér el! Most akkor rohanjak sírni a Telekom topikba, és bezzeg PR-Telecomozni, mert attól nekem jobb lesz?
    Alap igazság, hogy az emberek panaszkodni járnak a fórumokba, így torzul az összkép, mert aki elégedetlen az nagyon hangos, akinek meg semmi gondja, az nem fogja teleordítani a világot, hogy nekem bezzeg minden jó.
    Álljon itt az én példám az elégedett ügyfelek részéről:
    Tatán tömbházas övezetben, ahol a Telekom 150/5-tel szúrná ki a szememet 4600Ft-ért a PR 24/7-es szolgáltatást nyújt immáron egy éve 90/40-es sebességgel mindössze 3700Ft-ért!

    (mondom mindezt úgy, hogy a PR előtt hosszú éveken keresztül elégedett Telekomos voltam 50/5-ös nettel)

    Az én címemen 150/5 a maximális net 4560Ft-ért, 33 HD + 105 tévé 5240Ft és az alap telefon 1520Ft a Telekomtól. Összesen 10 720Ft, 3000-rel több mint a Te általad vizsgált címen összehasonlíthatatlanul rosszabb internettel. Akkor én jogosan szidhatom a Telekomot?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák