Új hozzászólás Aktív témák

  • Jenne

    senior tag

    válasz Hauptmann #10228 üzenetére

    Nem a legjobb, mert van nála lényegesen jobb is, mint például az általam jelenleg használt Malizia Pre Electric Shave, de ezt már egy ideje nem gyártja a gyártó sajnos.
    A Barbon Pre Shave ár/érték arányban bőven jó, tudja azt amit kell egy pre shav-nek. Engem csak zavar benne, hogy túl erős, már-már tolakodóan erős az illata. Nem az illata a rossz, az elviselhető, hanem (szerintem) túl erős. Lehetne enyhébb is.
    Kapni sok helyen lehet a Barbont, például a Rossmannban, a DM-ben, de én itt nálunk a két intersparban is láttam 600 Ft-ért.
    Nagyjából ezen az áron tudod megvenni.
    Arra figyelj oda, hogy teljesen azonos a Pre Shave és az After Shave doboza, csak a felírtuk más. Én jártam egyszer úgy, hogy felkaptam a polcról (a legalsó polcon voltak) és vittem a pénztárhoz. A fizetéskor vettem észre, hogy az Aftert vettem le. Pénztáros már beütötte/lehúzta a vonalkódját így vihettem vissza és állhattam újra sorba. Na meg sztornóztatni a pénztárnál az előzőt, a sor meg várt addig. :DDD

    A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

Új hozzászólás Aktív témák