Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz87

    veterán

    Megoldódni látszik a kálváriám. Jött ma a szerelő, és elvitte ezt a cseszett Kaont, és kaptam végre egy Sagemcomot. Így már ezzel minden OK, be tudtam állítani mindent, routerem AP módban, Shield TV is működik (mivel nincs DHCP ütközés). Köszönöm a korábbi segítségeket, tanácsokat :R
    Azt még megosztanám, hogy ritkán látok ilyen bal.sz szerelőt! Tőlem kérdezi, hogy mit írjon a hibajegyre a Kaon modemre. Kérdem, hogy érti...hát hogy hibás, vagy esetleg más még használhatja-e majd :F Hát mondom tőlem kérdezi? Mit bánom én mit ír rá, csak vigye innen a francba, mert nekem használhatatlan. Aztán amikor be akarta dugni az új HGW-t, mondom, hogy a szekrény másik oldalában van a szünetmentesbe dugva. 1 perc múlva át is ment neki az info, és felfogta, hogy akkor ki kéne nyitni a másik tolóajtót...na ott meg ahogy próbálta bedugni a HGW-t, majdnem lerántotta az egész UPS-t. Azt hittem infarktust kapok. De közben szerintem ki is rántotta a falból a UPS-t, mert miután elment, feltűnt, hogy sipol a cucc, és a Low battery világít. Eszméletlen egy szerelő. Az ég óvjon az ilyentől mindenkit!

    eladó: Asus TUF Gaming K3 mechanikus bill.

Új hozzászólás Aktív témák