Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    válasz PuMbA #43021 üzenetére

    Ez így érthető is, csak sok más játéknál láttunk már olyat, hogy konzolon nincs RT de PC verzióban van. Lehetett volna belerakni, hiszen sokkal nagyobb számítási kapacitás áll a rendelkezésre és egy Nixxes-től azért szerintem elvárható, hogy ilyen extrát is rakjanak a PC portba, egy nagyon minimális mértékben azért csalódás, mert egy RTGI szerintem sokat dobna a látványon.
    Így viszont remélem, hogy nagyon jó lesz a performance.

    #43022 Raymond: Igen, viszont a 7900 XTX is ugyanúgy akkor 1109 euró MSRP szerint, mégis lement 949 euróra (MF). A fentebb linkelt 899 eurós akció szerintem egy egyszeri raktársöprés lehet. Mivel azt írják, hogy több, mint 100 darab volt készleten, így feltételezem, hogy kutya se vette, régóta ott voltak a polcon és most meg akarnak tőlük szabadulni.
    Szóval mivel a szintén 999 dolláros 7900 XTX lement 949 euróra, úgy gondolom, hogy a 4080 Super-nek is van erre esélye, hiszen ugyanaz az MSRP, e mellett NV kártyákból mindig jóval szélesebb szokott lenni a választék, illetve nagyobb a legyártott mennyiség is.

    [ Szerkesztve ]

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák