Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz schwartz #328 üzenetére

    A Tesselation SDK 2008 év végén lett elérhető a fejlesztőknek a végleges változat asszem idén márciusban készült el. A múlt évben egyedül az NHN Games tartott igényt a korai verzióra, a többiek inkább megvárták az SDK-t. Én is ezt tettem volna. Az xBox360-hoz csak most érdemes használni, a PC-re meg nem éri meg a dolog, ha a konzolra nincs használva. Egyik fejlesztőt sem érdekli az ATI szép mosolya, még egy combos csekk sem. Ha nincs SDK. ;] Most, hogy itt van lehet tanulmányozni, a Techland és a DICE már építi is be a motorjukba ... sőt ha jól tudom a DICE már be is építette.

    rocket: A Best Buy-tól azért kérek kimutatást, mert ők az USA legnagyobb áruházlánca. Náluk reprezentatív csak az lehet, ha mindenkinek az eredményét elemzik és összegzik. Erre nincs kapacitás. Nekem meg pláne nincs ilyenre időm. A HD 4830 meg nem generált annyi eladást, mint a HD 4850, de ezt sejteni lehetett. Inkább mennek a drágábbra, de jobbra. A középárú karik közül a HD 4870 az eddigi legnagyobb eladást generáló termék a kereskedők, és a partnerek szerint is.

    A játékok szempontjából mi a baj? Az azonos árkategóriában Radeon jobban futtat szinte mindent, mint a GeForce. Ennél miért kell több?

    Új családnév nem biztos, hogy jó. Egyrészt baromi sok HD 4800 van még raktáron, így a tájékozatlanabb vevők azt veszik, a többiek meg a HD 4770-et. Így is fosnak a partnerek, hogy probléma lesz az új kariból, mert túl olcsó és túl gyors.
    Emellett nyáron már kiadható lesz az RV870, amit picit majd csúsztatni is kell, a régi cuccok miatt.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák