Új hozzászólás Aktív témák

  • #00137984

    törölt tag

    Szerintem az átlagos játékosnak nem számit, hogy pont éppen ki a piacvezető. :) A játékos gépét akarja türhető szintre összekalapálni, hogy az igényeinek megfeleljen a játékokban. Ezeket az igényeket csúnyán feltolták a csillagokig, de valamikor a játékos is szeretné a játékokban viszontlátni a Next Gen grafikát és árnyékokat. Az igények valahogyan egyre kevésbé találkoznak féluton, ezt nehezményeztem évek óta. Most akkor Nvidia is fejleszt a jővőnknek valami szépet, majd tartja a kezét jó hosszasan...Én a Pascal szériát tartom most egy olyan válaszvonalnak, ahogyan az AMD HD 6850 elköszönt az ATI fejlesztésektől és GCN-re váltottak. AMD utána megkérte a középkategória árát, majd egymást követték a mára szinte kihasználatlan GCN verziók. A Pascal még egy ideig megvan a teljesitményéből, de a játékfejlesztések miatt hamarosan a lemaradása egyre jobban érezhető lesz. Utána sajnos választani kell az AMD-Nvidia-Intel által felvázolt jővőkép vagy a konzolok között. Egy konzolra majd kiadnak jópáran akár 180ezret, de csak és kizárólag egy Nvidia videókártyára... 12-16 magos CPU-ra... 32GB DDR4 (DDR5) RAM-ra...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák