Új hozzászólás Aktív témák

  • kazuma921

    aktív tag

    válasz x360elite #1334 üzenetére

    Most én kérek tőled segítséget, ha nem probléma. :D Mivel te is Xboxon tolod, szeretném megkérdezni tőled, hogy általánosságban milyen minőségű meccseket kapsz online? Nálam RENGETEG narancssárga, piros BAR-os játékos magas ms késleltetéssel. így az online mérkőzéseim 80%-a vagy erősen delayes, esetleg laggol. Ha be is ad egy állítólagos 100 ms-es meccset tökéletes, szép zöld jelöléssel, az tuti hogy wifivel tolja, és ugyanúgy akadozik a harc.. :DDD Tegnap már azért hagytam abba az online-t, mert elegem volt a furcsa időzítésű kényelmetlen püfölésből. Pedig már másfél hét alatt kierőszakoltam magamból 35 játékot online, de szerintem ebből maximum 10 volt olyan jó, mintha offline tolnám. Ez utóbbi véleményem szerint bizonyíték arra, hogy nem a kapcsolatommal van a gond, mert ha valaki vezetékes kapcsolattal van alacsony milisec. értékkel, akkor minden rendesen működik, de ez meg nálam ritka, mint a fehér holló..

    Más játék meg hibátlanul működik online. Még kasualban nem is nagy a gond, mivel elskippelem az összeset, de KOTH-ban erre meg nincs lehetőség. Ranked felesleges, mert béna vagyok. :Y

    [ Szerkesztve ]

    We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

Új hozzászólás Aktív témák