Új hozzászólás Aktív témák

  • akos3

    addikt

    válasz Tothgera30 #12487 üzenetére

    :) Nekem bőven elég egy bicikli is, el tok mindenhová vele menni :) Egy félig dirt-félig cross over.
    Veteránból nekem csak az ETZ 125 jön be, abból még van egy két szép állapotú, bár megvenni már egyiket se venném meg. Egyébként első robogónak gondolkoztam én is egy sr50ben (simson), csak nem vt szép állapotba olyan ami tetszett vna. Meg elég régiek azok már. Vettem egy malaguti centrot helyette, de sz@r olasz import vt, így eladtam. Utána akartam egy S53-t venni (2001-es beach racer). találtam is itt a szomszéd kerületben egyet, makulátlan állapotba volt csak én annyira hülye vtam, h nem vettem meg :W el mentem kipróbálni, elsőre teljesen más vt mint az S51 addig csak olyanon ültem váltóson (még nem vt meg az A1) és mivel tökre más vt mint az S51 nem nagyon tudtam elsőre vele menni. Elvette a kedvem ahelyett h próbálgattam vna :U Azt bánom egy picit de ez van. Inkább vettem ezt a BWS-t, pedig váltósat akartam mindig is...De annyira nincs semmi baja, h kárpótol :) Meg azért ezt csak jobban el tom adni majd mint egy S53-at, bár azoknak is van ára még...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák