Új hozzászólás Aktív témák

  • Unteroff

    aktív tag

    válasz realee #36070 üzenetére

    Nem nagyon értek hozzá, de múltkor már kioktattak belőle, én is ennél a háromnál voltam leragadva (bár azóta még mindig nem vásároltam, lehet hogy Ati lesz belőle).

    Inkább belinkelem AAntii #34233 hozzászólását!

    "1. A 650 és a 650ti boost
    A 650 ti a sima 650-nél 60%-kal erősebb, de ezek bármelyikéből is felesleges 2 gigásat venni, mert gyenge kártyák, mire a memória kevés lenne, addigra a gpu rég elfogyott.
    A 650ti boost a 650ti-nél 35%-kal erősebb, ebből már a gpu ereje alapján érdemes lehet 2 gigásat venni, de az olcsóság jegyében én akár 1 gigásat is vennék, 31 ezerért van az iponban Zotac.
    A 660 10-15%-kal erősebb, mint a 650ti boost, igaz mivel abból mindegyik legalább 2 gigás, így a 650ti boostnak is a 2 gigás változatát érdemes vele összehasonlítani. A legolcsóbb 38.5 ezer forint, míg 660-ból 44 ezer forint. Árban és teljesítményben is 15% különbség van köztük, szóval ennél a kettőnél az ár/érték hasonlóra jön ki.
    A 660ti és a 660 között a különbség 15% teljesítményben, jelenleg pedig ez a 60 ezres asus a legolcsóbb, 35%-os árkülönbség, tehát ár/értékben rosszabb a 660ti.
    Ha spórolósra akarod venni a figurát, akkor a zotac 31 ezres 1 gigás 650ti boost az igazi, amivel full hd-n fogsz már tudni rendesen játszani, de a szűrőket felejtsd el, az az új játékok nagy részében nem fog beleférni az 1 gigás memóriamennyiségbe. Tudom, mindenképpen 2 gigást írtál, de akkor teljes a kép, ha megemlítem ezt is-
    Ha nem, akkor 650ti boost 2 gigás változatot vagy 660-at, attól függően, hogy kell-e a plusz erő, illetve a 660-at talán később jobban el fogod tudni adni, ha tervben van később ilyesmi, de egyébként a 650 ti boost 2 gigás sem rossz."

    Bár mindenképpen megéri a 660, főleg a full HD-ban akarsz játszani, és nem akarsz a következő években videokártyát cserélni, de amint hallom, az MSI vagy Asus kell választani (Asusnak csendesebb a hűtője, MSI-nek hatékonyabb, de mindkettő elég halk és hatékony is.)

    Steam: BlasiusUnteroffizier SC: Felcser Origin: Felcser_HUN Uplay:FelcserBlasius

Új hozzászólás Aktív témák