Új hozzászólás Aktív témák

  • Goodone

    csendes tag

    válasz szkuvi #154635 üzenetére

    Én most vettem magamnak egy ilyen kártyát, lassan két hete. A három ventilátoros kártyák nekem pont nem férnek be a gépembe. Eddig nagyon meg vagyok elégedve vele. FHD 60Hz játszok, de mostani játékok gond nélkül mennek ultra beállítások mellett, úgy hogy nekem még egy régebbi, i7-7700 procim van. A hőmérséklet értékek is rendben vannak. Hozza a referencia kártya adatait. Nagy terhelés alatt (benchmark) 66-67C-nál nem ment fentebb a hőmérséklete és a ventilátoroknak se volt zavaró hangja. Játék közben viszont még nem pörgött egyszer sem maximumon a ventilátor, a mostani nagy címek közül csak a Cyberpunk 2077-et nem próbáltam még ki. A gyári ventilátor profil beállítása 60C-nál indítja el a ventilátorokat, az alatt nem forognak. Természetesen a kártyához letölthető expertool 2-vel be lehet állítani, hogyan viselkedjenek a ventilátorok. Állíthatóak a feszültségértékek, több fajta előre beállított profil van, (OC, silent stb.) Az RGB világítást is lehet variálni és ki is lehet kapcsolni.

Új hozzászólás Aktív témák