Új hozzászólás Aktív témák

  • Gino20

    őstag

    válasz djhir #85013 üzenetére

    És valójában Én sem :D (C835), mert nekem kicsit DIY TV kategória. Ha a lánc egy kicsit is összetettebb, amivel vagyunk páran, akkor sajnos lehet nyűgös, de ez az itteni kérdezők jelentős részét nem érinti vagy szerencsés és tökéletesen működik minden. Pont tegnap olvastam soundbar topikban, hogy "igen a HDMI ARC (CEC), arra való, hogy ........., de nekem nem működik a TCL xxx TV a Samsung xxx soundbar-al"), viszont ettől függetlenül, ha jó oprendszerrel kapod és nem cseszteted, akkor a képminőség ár/érték arányban meg abszolút nem elvitatható.
    Én nem tartottam meg, mert a TV-hez képest sokszorosába kerülő HM rendszer esetén nem működött megfelelően a rendszer, az 1db távkapcsból hirtelen lett 3db, amit bevallom Én sem akartam elfogadni és nem fogom az asszonyra meg gyerekre, hanem leginkább Én voltam "kiborulva", hogy ez wtf. Nekem pl 10-20 percenként eldobálta az ARC kapcsolatot és ilyenkor ~15-20 másodpercig némaság volt. A TV távkapcsal meg csak döcögve tudtam emelni a hangerőt, de halkítani már nem ment és az AVR-re felfűzött médialejátszóval meg abszolút nem tudott mit kezdeni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák