Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsi252

    veterán

    válasz Alex91 #4921 üzenetére

    Álltalában ha töltök akkor éjszakára berakom és akkor egyszerre 10-15 torrentet indítok el, és akkor töltögetem vissza ameddig kell. De 20-30nál több egyszerre soha az életbe nem ment. Annyit még kibírhat szerinted? Amúgy nincsen gyors netem.. 16 megabites a letöltési sebesség, feltöltési sebesség meg 1 megabit. Szóval 2 megabájtnál gyorsabban nem menne a letöltés. De így hogy lenne NAS így szerintem egyszerre maximum 5-10 torrentet raknék be egyszerre, aztán szépen lassan lejön, letudom a sávszélkötelezettségem, megnézem és törlöm. De ugye hogy beálljak úgymond ilyen forgóra egyszerre szerintem 20-30 torrentnek mennie kellene.

    Amúgy a mérete meg hogy passzív ez a my book live nagyon megfogott és nem is annyira vészes mint egy jobb Zyxel pl. Amúgy az még plusszba jó lenne hogyha belehetne állítani a transmissionba hogy mikor mehet a le meg feltöltés. Még a fenti letöltési meg feltöltési adatok alapján is tudod ajánlani a my book live-ot?

    Láttam hogy neked World van, te mennyit szoktál/tudsz futtatni egyszerre?

    Amúgy összesen 2 gép van a hálózaton, egy TP-Link WDR3600 gigás routeren.

    Dewildoe
    Igen azt néztem én is hogy erős a hardver benne, illetve gondolom nem egyszerű megakasztani, így minden további nélkül lehet rajta futtatni sok torrentet is akár.

    dunkel
    Gondolkoztam rajta hogy a 310-eset fogom megvenni, mert még talán az 500Gigás winyóval is el lennék, de minden attól függ hogy pl ez mennyi torrentet tud futtatni illetve mennyire stabil.

    De most amit Alex91 ajánlott My Book Live-ot az jó választásnak néz ki nagyon, a fent említett mérete miatt is meg hogy hangtalan is. Ha lerakom a földre akkor szerintem annyira vészesen nem melegedne fel. Már csak minden attól függ hogy mennyire lehet leterhelni.

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák