Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amerigo57

    őstag

    válasz _Roy_ #96460 üzenetére

    24 colos Full HD

    DELL UltraSharp U2412M
    DELL UltraSharp U2415
    Dell P2419H
    NEC E243WMi-BK - 84 200 Ft

    27 colos 4K monitorok , 109 800 Ft-nál kezdődnek.

  • ErAron

    újonc

    válasz _Roy_ #96460 üzenetére

    Szia,

    Ugyan ezekkel az igényekkel jöttem ide a fórumra és most már egy hete használom a Dell UltraSharp U2419H
    monitoromat és iszonyat jó.
    Amire én haszánlom(és eddig teszteltem) az photoshop/lightroom/illustrator, web, playstation, munka.
    Tényleg tű éles, profi anyaghasználat, masszív cucc, de közben elegáns is a megjelenés és, ami a legfontosabb SZÍNHŰ, FullHD.
    Én végül nem kértem kalibrálást, elvileg anélkül is 99% sRGB szóval gyárilag van egy plusz kalibrálás(vagyis talán jobban figyelnek rá) ééés nem hiszem, hogy sokat hazudtak, mert kis túlzással tökéletesek a színek(jó nem óriás plakát méretű képet fogok nyomtatni szekesztés után, hanem csak a fotóim utómunkáját csinálom főleg, de eddig hibátlanul pont ugyan azt látom minden eszközön, amit ezen a monitoron megszerkesztettem. Élénkek a színek, a fekete fekete nem világító szürke, a kontraszt is szupeer egyáltalán nem "világít", az egész képernyőnek van egy matt hatása.

    Nyugodt szívell tudom ajánlani, tényleg öröm használni. És szerintem pont ez a 75K az a határ amiért már van egy ilyen jó ár érték arányú monitor, ez alatt amiket én eddig láttam, nekem nem elég szép, főleg ma amikor már ilyeneket lehet használni. Egyetértek a témaöszefoglaló mottóval: "Life is too short to use shit monitors"

    Keress rá a kérdésemre adott válaszra, ott látod h nekem még mit ajánlottak: #96291

Új hozzászólás Aktív témák