Új hozzászólás Aktív témák

  • cappa72

    nagyúr

    válasz den89 #219768 üzenetére

    Nekünk van sedan autónk.
    Tény, hogy mi is sokkal szebbnek ítéljük, mint a kombikat.
    Konkrétan az Astra F sedan csomagtartója ~500l, amiben egy 4 tagú családnak elfér a motyója.
    1 és 4 éves gyerekekkel mentünk HR-be, és vittünk gyerekágyat, babakocsit (esernyő típust) is.
    Mindent bepakoltam... persze csak pár köbcenti maradt szabadon, de minden befért.

    Ám vannak korlátai, ami pl. abban nyílvánul meg, hogy egy mosogatógépet nem tudtam vele hazavinni, sehogy nem tudtam betenni. Pedig ügyesen pakolok.

    Amit linkeltél sedan, az nekem is nagyon szimpatikus, annak idején az első Seat Toledo volt ilyen. Nagyon tetszett (apósnak volt), nagyon praktikus.

    Az 5 ajtós ferdehátúak szebbek a kombinál, de ugye kisebb a csomagtartója - jellemzően a sedan-nál is. Viszont ebbe mosógép is betehető.

    A kombi ebből a szempontból meg tényleg jó nagy, de kevés belőle a szép (a szépség meg ugye egyedi).

    Úgy kell autót venni, hogy ha már asszony ragaszkodik (nagyon helyesen) a kinézethez, akkor megvétel után ha visszanézel a parkoló autóra, akkor azt mondd, hogy "na, ez szép!"

    Többször is eljátszottuk ezt, és baromira zavart volna engem is, ha praktikus, de csúnya autót veszünk.
    (Elnézést, az érintettektől, de pl. a Dacia Lodgy-val kivágtak volna otthonról... S-Max lett belőle végül).

    Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

Új hozzászólás Aktív témák