- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Tarr Kft. kábeltv, internet, telefon
- Hálózati / IP kamera
- OpenMediaVault
- Háborog az Apple az iPhone-ra írt első pornóapp miatt
- Synology NAS
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Bitcoin topic
- Linux kezdőknek
-
IT café
TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
-
(rögzített hozzászólás)
Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás.
„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”
Új hozzászólás Aktív témák
-
MazsolaTade
tag
Sziasztok!
Lehetőségem van egy 1080ti beszerzésére, ezért gondoltam körbenézek, hogy ha új kártyát nem veszek, akkor milyen gépet tudok összerakni.
Tudom, hogy a 1080ti nem mai kutya, de jelenlegi gépemet 13 éve rakta össze ez a Fórum és csak egy kártyát cseréltem benne meg SSD-vel gyorsítottam és vidáman elvagyok vele.
Célom az, hogy ha majd elég lelkierőt (meg pénzt) gyűjtöttem, hogy ugyan ennyit elköltsek csak videókártyára, akkor tényleg máshoz ne kelljen nyúlnom a következő években.
Ezt a konfigot néztem ki:
Alaplap: ASUS PRIME B650M-K (45k)
Processzor: AMD Ryzen 5 7600X (96k)
Hűtő: THERMALRIGHT Peerless Assassin 120 SE (20k)
RAM: KINGSTON FURY 32GB Beast EXPO DDR5 6000MHz CL30 KIT KF560C30BBEK2-32 (52k)
SSD: KINGSTON 2TB NV3 M.2 PCIe M.2 2280 SNV3S/2000G (52k)
Táp: COOLERMASTER MWE Gold V2 750W (38k)
Ház: ZALMAN N4 REV.1 (23k)
Összesen: ~326k Ft
Esetleg valami Intel konfigot (ha van értelme) valaki tudna ajánlani, hasonló tudásban és árban +-10%-al?Vagy bármi módosítást ezen a kofigon is szívesen fogadok.
Pluszinfó:
FHD 60hz monitorom van, ez majd lelkierő és pénz függvényében változhat, de nem a közel jövőben.
Nem ultrában akarok játszani, csak szeretném ha kipróbálhatnék egy-két "újdonságot", pl.: Baldur's Gate 3, Cyberpunk, RDR2
Köszi előre is!
Üdv,
MT
Új hozzászólás Aktív témák
- Mielőtt kérdezel olvasd el a téma összefoglalót!
- Hirdetni csak a Hardveraprón szabad!
- Beárazást kérni a beárazós topikban lehet!
- HP ProDesk 400 G7 SFF asztali számítógép
- GAMER PC! 2070 Super/Ryzen 7 3800X/32GB RAM/500GB SSD + 500GB HDD
- HP EliteDesk G2 800 torony + gtx 1050TI
- Gamer PC , i7 10700 , RTX 3060 Ti , 32GB DDR4 , 480GB SSD , 1TB HDD
- HP Z840 Workstation PC XEON E5-2640 V4 (10X3.4Ghz) CPU 128GB RAM 512GB SSD QUADRO P5000 16GB DDR5 !
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest