Új hozzászólás Aktív témák

  • balpis

    őstag

    válasz quasarus #27032 üzenetére

    Az "újdonságok" nagyon jól hangzanak. Sajnos nem jöttek be. :(

    Kis méretű SSD segíthet a HDD-nek, ez működik, egész jól. De ha van már legalább 30-40GB-re keret, akkor arra a szűk rendszer felfér, ha 60GB-re, akkor már elég. S ekkor gyorsabb azért, mint ha a cachinget használnád.
    És csak Win7-tel működik :(

    A Virtu egyszer lehet, hogy menni fog, ma még nem láttam tesztet, ahol érdemben fogyasztást csökkentett volna. :(

    Sajnos az etron USB3-mal még mindig gond van.

    mondjuk az IGP azért hasznos lehet, pl. video kódolásnál, baromi sokat gyorsíthat. Azt viszont P67-s lapban nem lehet kihasználni.

    Én is ezek miatt ugrottam bele a Z68 Pro3-ba. Baj nincs vele (az etront leszámítva, de saját USB3 még nincs, így nem gáz annyira - egyelőre), de valójában nem használok ki semmit a képességeiből...

    Ha nem akarsz tuningolni, akkor viszont akár egy H61 / H67 is elég lehet...

    (#27065) KAMELOT: ez így igaz. leszámítva, hogy egyes giga lapok teljesen félrevezetőek. Pl. H61 / H67 / Z68-as chipsettel készült lapok IGP támogatás nélkül....
    Persze abban is található jó, de sokkal inkább kell figyelni, mint a többinél...

    [ Szerkesztve ]

    notebookba (lenovo T400-ban volt, de sok másba is jó) SATA-I HDD caddy eladó

Új hozzászólás Aktív témák