Új hozzászólás Aktív témák

  • buherton

    őstag

    válasz Kobe #36196 üzenetére

    Van esetleg erről valamilyen statisztika, amit nem híroldal és kormányoldal közöl?

    Ezzel pl elerik azt, hogy a legagresszivabb kissejtes tudorak eseten is 20-30% korul van a 2-3 eves tuleles eselye.
    Nalunk ugyanennek a betegsegnek az 1 even tuli tulelesi eselye 10% korul van.
    Magyarul kulfoldon 3x tobb ember atlag 3x olyan sokaig el a diagnosztizalas utan, mint idehaza.

    Vagyis a NEAK-nak - vélelmezhetően - milliókat kellene pluszban költenie arra, hogy - jó - néhányan kis eséllyel 1 vagy 2 évvel éljenek tovább, ami alatt vagy tud dolgozni vagy nem. Ez ellent mond a józan észnek és az orvosi közgazdaságtannak.

    Még szerencse, hogy az esetem "tankönyvi" volt :).

    Tatámnak annak ellenére hogy 80 éves az orvosa kijárta, hogy meg kaphassa a méreg drága kísérleti gyógyszert.

    (#36198) concret_hp: de igen vitatják többen is. Összeomlott EÜ-t nem láttam sehol sem, de problémákat igen, sőt komoly problémákat is, amiket nem vitattam sehol sem. Van tapasztalatom a keszthelyi, óbudai, gyulai rendelőintézetekkel és a Szent Margit, Honvéd (mint beteg és szakmai látogató), Országos Karidológiai Intézet (mint szakmai látogató), csabai, gyulai (család részről és mint szakmai látogató), szegedi, keszthelyi, zalaegerszegi, pécsi, balatonfüredi, hévízi kórházakkal. A zalaegerszegit és szegedit leszámítva mindenhol pozitív tapasztalatunk volt.

    [ Szerkesztve ]

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Új hozzászólás Aktív témák