Új hozzászólás Aktív témák

  • MYoda

    tag

    válasz Soak #4542 üzenetére

    Hmmmm....
    Nem találtam a Fifth Gearok között csak egy képet ahogy bikázzák, de semmi enyéb
    Merci? Jó autó?
    Perelik! :DDD
    Mert kiadott egy különleges roadstert amiből 5db lehetne és 117millió dollárba kerül!
    Erre 6db van, perelik a merdzsót a tulajok!
    Kettő olajnyomás probléma van velük és a mercedes-szerelők sem tudják javítani, pedig próbálták. Tehát van 6db 117millás ($) merdzsó ami nem működik! Szerintem ez jobb!
    Én meg (fogalmazzunk diplomatikusan) nem rajongok a merdzsóért! Dójcse póver!
    Ennél a teljesítménynél (806Le) meg egy tesztautónál ami hajtva van és még össze is törték előfordul, garban javítják és ennyi! Ferrarikkal is van ám baj rendesen!
    Biztos láttad azt a videót amikor egy fekete Ferrarit tesztel egy csávó és egyszer csak füst (nagy) és a Ferrari megáll!
    Mindenesetre azért kellene ha lenne pénzem inkább ezt mindt egy McLaren SLR!
    Mert ez szebb, jobb, és ritkább!
    Ja, ehhez a kocsihoz jár egy okítás is, hogy hogyan kell kezelni ez a gépet, nehogy meglepetés érje a tulajt!(pl: úgy akar indulni vele mindt egy 1000-es Suzukival és hát ezt nem fogja tolerálni a gép)

Új hozzászólás Aktív témák