Új hozzászólás Aktív témák

  • Bondix

    tag

    Segítsetek nekem mi lehetne a legjobb döntés ha....

    Adott egy 98 as Audi A4 b5 2.4 Sedan
    Ültetve van facelift lámpa került bele és egy széles gumi tehát külsőre nekem tetszik.

    Le szeretném cserélni az oka a fogyasztás 90%ba városba használom kislányom iskolaba viszem és boltba járás...

    Tudom kompromiszum kell kötnöm de döntés képtelen vagyok.
    Igazábol nem szeretnék költeni zsetont max atiras jó ha minimális költség tudom lehet esetleg amit nem mond el a tulaj és kiderul cserélni kell majd a kiszemeltbe.

    Elsőre egy 1,9 néztem ami kb ugyan az lenne mint a mostani kaszni de fogyasztás kevesebb még az erő is kb ugyan az vagy jobb. No de itt kb logikus hogy 90%ba senki nem cserél velem ha csak nem dobok rá zsetont de ugye nem szeretnék.

    Másik h valami más kocsi nézek és elengedem a LE és kisebb teljesítményű lesz és adott a kisebb fogyasztás is. No de itt jelenleg olyanokat találok ami nem tetszik külsőre se már.
    Ami tetszik ott már pár száz ezer rá fizetés lenne ami nem fér bele a kasszába.

    Vagy elfogadom h bukok az Audin azaz magamnak érzésre bukok és olyanra cserélem de az kb Suzuki, de akkor inkább használom míg meg nem adja magát és bontó de ezzel nem változik a fogyasztás problémám.

    Még egy lehetőség h eladom és abból próbálok venni de ez meg idő amíg talán valakinek épp ez kell és nekem pedig sürgős lenne. Nagyon áron alul nem adom el mert akkor nem hogy csak bukok de rá kell dobnom h ujatt vegyek.

    Mondjuk azt elfogadom h Le nem lesz annyi mint a jelenlegibe de ízlés kérdése de nekem tetszik az Audi külsőre és ehez hasonló sportos kinézet kéne.

    Tudom megoldás még a tegyél félre pénzt ad el és vegyél egy normális kocsit ne egy öreg múzeum darabot
    De mint írtam jelenleg nem tudok félre tenni és sürgős is lenne a csere.
    Vagy tartsam meg és ennyi fogad el így jártál...

    Tehát...?
    Ha valaki a helymbe lenne mit tenne hátha segít egy pár tanács...

Új hozzászólás Aktív témák