Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    válasz Kornel #21791 üzenetére

    Vicces vagy. Én sosem mondtam ilyet de még csak hasonlót sem ez tény nyugodtan rákereshetsz a hozzászólásaimra. Ellenben pont te szoktad tényként kijelenteni, hogy mi szar és mi nem és, rendszerint az az über alles amit épp hajtasz szóval előbb nézz tükörbe mielőtt oltogatni kezdesz másokat. Nem azt mondtam, hogy az ufó egy silány autó hanem azt, hogy sírva ülnék bele reggelente olyan ocsmány. Újkorában is az volt és az idő sem szépítette meg. Tipikus elbaszott belterjes japán dizájn amire ők könnyes szemmel tekintenek és a gatyájukba élveznek már a nevének említésétől is míg egy minimális szépérzékkel megáldott ember még a fejét elfordítja ha meglát egyet az utcán csak, hogy ne lássa azt a förtelmet. Az újabb generációnál még rá is tettek egy jó nagy lapáttal. A japcsiknak nem a formatervezés az erősségük valljuk be mondjuk ne is várjunk sokat azoktól akik kerekekre szerelt toi toi budikkal közlekednek a'la kei car. Nézz meg egy átlag olasz autót vagy akár egy franciát. Van stílusuk, kiállásuk, dizájnjuk néznek ki valahogy mindegy hogy kisautó vagy egyterű szinte egyik sem "oláh" közülük. Aztán nézz meg egy random Hondát vagy Toyotát. Szürke unalmas semmilyen dizájn eltúlzott részletekkel végtelenül bazári összképpel. Ott az új Prius vagy épp a Mirai. Utóbbira egyenesen büntető vámot kéne kivetni vizuális környezetszennyezés miatt. A japán végtelenül önfejű csökött népség a fejébe vesz valamit és makacsul ragaszkodik hozzá ha szar ha nem. Pont emiatt a szemlélet miatt nem vitték semmire az F1-ben sem. Toyota is csúfosan leszerepelt pedig qrva magabiztosak voltak és toronymagasan a legnagyobb költségvetéssel dolgozó csapat volt. Most épp a Honda játssza el ugyanazt.

Új hozzászólás Aktív témák