Új hozzászólás Aktív témák

  • proof88

    addikt

    válasz #47205632 #107124 üzenetére

    Nézd, különböző vérmérsékletűek vagyunk, én sem mindennel értek egyet a videóin. De amikor a sok fasz napi rendszerességgel áll meg keresztben a Rákóczi út kb bármely random kereszteződésében, én meg emiatt szívok mert nem bírok átmenni azon a tetves úton 5 perc alatt, akkor teljesen jogos felháborodással nyomom a dudát. Bőven sárgán és piroson araszolnak át, mégis belemennek a kereszteződésbe, hogy aztán mi a kis mellékutcából véletlenül se tudjunk átmenni. Ezt már sokszor akkor is tapasztaltam bőven amikor sehol nem voltak a nyári feltúrások. Néha be lehet nézni egy-egy kereszteződést úgy, hogy zölden mész bele, de aztán beragad az ember, és nem tudsz elmenni onnan akkor sem amikor a keresztforgalom kap zöldet. Arra azt mondom oké. De amikor az összes barom csak tolja át magát gyökkettővel elém, akkor dudálok. Olyankor átnéznek hozzám és ... és van aki ideges lesz tőle, van aki meg kb leszarja. Viszont ha nem dudálnék ilyenkor ... na azzal kb azt ismerem el hogy kuss a nevem, nehogy stresszeljem őt a baromsága miatt. Ha én tudok erre figyelni akkor más is figyeljen. Állítottam meg többször is idén tömeget magam mögött zöldnél, és nekem lett igazam mert már én magam is a zebrán vagy a keresztforgalom előtt ragadtam volna. Fel kell válallni hogy nem mindig lehet átmenni a zöld lámpán, akkor sem ha éppen te vagy az akinek ezt fel kell válallnia. Nekem kb ez a legnagyobb bajom Bp-n.
    Valamelyik nap egyébként az Üllői-Nagykörút sarkán az is szép látvány volt, hogy csuklós busz (talán M3-pótló?) már bőven a piroson ment át, amikor emiatt fékeznie és csilingelni kellett a villamosnak. Hát igen, gondolom tartani kellett a menetidőt.

Új hozzászólás Aktív témák