Új hozzászólás Aktív témák

  • Johnny_vT

    senior tag

    válasz #47205632 #107118 üzenetére

    Véleményem kettős.

    1) Kurva szórakoztató :DDD

    2) Ideges leszek a csávó vezetési stílusától. Faszért nyúl folyton a duda után. Faszért vezet ilyen "céltudatosan", a többiek várható viselkedését nem beleszámítva. A közlekedés összes másik résztvevőjétől elvárja, hogy tökéletesen szabálykövető módon viselkedjenek, aztán kiakad, amikor ez nem így történik.

    Megnéztem zsinórban nyolc videót tőle és a konklúzióm szerint az esetek javában (legalább 60-70%) ő éli meg egyedül drámaként ami történik. Rengeteg közlekedési szituációt felismertem, amiben egy az egyben részem volt már nekem is Pesten és ezekben a helyzetekben nem értem a reakcióit. Persze, ő haladna, meg menne a dolgára meg minden, de konkrétan másodpercek nyeréséről vagy bukásáról van szó, amiért cserébe folyton "felbassza magát" (nem tudom mennyire megjátszott).

    A defenzív vezetést lehet idegeskedés nélkül is csinálni, csak annyit kell tenni, hogy mindenkit hülyének kell nézni és akkor nem felbaszod magad a hülyéken, hanem megörülsz, amikor valaki mégsem az :)

    Szerk.: Ja, igazából csak most olvasom a kommented a linkek között. Szóval egy véleményen vagyunk :DDD

    [ Szerkesztve ]

    - És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

Új hozzászólás Aktív témák