Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz TooCool #26117 üzenetére

    Totál igazad van... :/ Viszont Amazonon sikerült megcsípnem két preordert is, EVGA 1070 Blak edition és MSI Gaming Z... Nem tudom mikor lesz belőlük valami de 135 és 150 ezres áron sikerültek, a pénzt még nem vonták le tőlem. Viszont ha két hónap is mire megjönnek, a 185-200k-s árhoz képest ezeken van akkora árrés amit bányászattal is csak egy-két hónap alatt lehetne kitermelni. Annyi, hogy nem tudok játszani a kitermelt coinokkal meg hát fene tudja mi lesz addig. Ha találok 150k körül karit akkor veszek instantba de 185-öket nem fogok egy 1070-ért adni mikor a sajátomat nyitóáron vettem meg szállítással 156-ért egy éve...

    Persze ezt lehet csak én gondolom így (bár úgy látom már néhány itteni fórumtárs is kezdi ezt pedzegetni) de szerintem bányász szempontból sem mindegy az a 35-65k felár amit most meg kell fizetni egy 1070 esetén de nyilván láttam arányaiban hasonló a sarc az összes VGA terén.. Ez van.

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák