Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz Mesterlovesz #16526 üzenetére

    Pedig teljesen reális a 2 hét / 20% diff növekedés. Saját méréseim alapján, asic minerek futottak nálam. Ezek nem kalkulált vagy generált adatok, hanem valós megtermelt mennyiség ugyanannyi mh/s teljesítménnyel.
    dátum | napi megtermelt btc
    2013-10-17 | 0.01005907
    2013-10-27 | 0.00778565
    2013-11-15 | 0.00538703

    (vannak későbbi adataim is, csak ott kevésbé szépen látszódik, mert akkor relatív gyakran változott mennyi miner ment)

    "Ha, bárki aki rendelt mondjuk egy ilyen ASIC bányászt, mondjuk egy 2 THs-est, megnézett volna egy ilyen kalkulátort akkor ezek a cégek már rég tönkre mentek volna!!"
    Nagyon sokan nem néznek kalkulátorokat. Egy más részük pedig az árfolyam növekedésre játszik. Jelenleg minuszban vagyok az asic minerezéssel, de ha felmenne az árfolyam ~1000 környékére, akkor máris lenne 45.000 Ft nyereségem (megjegyzem, ha annak idején mikor nekiálltam asic-okat venni egyszerűen btc-t vettem volna, akkor 1000-es árfolyam mellett 700-800% nyereségem lett volna... ).
    De egyébként ki lehet jönni asic minerrel is nyereségesre: gyorsan kell hozzájutni (amiben persze van kockázat), és mikor még jól hoz, akkor (magas áron, kihasználva a kínálathiányt) továbbadni rajta. Így hoz elég szép hasznot (sajna erről én lemaradtam annak idején).

Új hozzászólás Aktív témák