2019. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-02-21 09:47:54

IT café

Összefoglaló kinyitása ▼

(#49001) Dr. Romano válasza margithid (#49000) üzenetére

Dr. Romano
(PH! kedvence)

Az sem ért volna semmit a mostani hangulatban. Ezt a kártyát igen rosszkor játszották ki.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#49002) margithid válasza Dr. Romano (#49001) üzenetére

margithid
(PH! kedvence)

Na ja, lehet nem rajtuk múlott.
Amúgy meg Kucoinon is ott van, az azért elég nagy cég.
Binance-on pedig tényleg mindenkihez elért volna.
De tényleg nem értem, hogy mennyi shitcoin van ott és ETN meg sehol.

(#49003) L4mie

L4mie
(PH! kedvence)

Kőolaj is csak egy altcoin :D
[link]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#49004) Dr. Romano válasza L4mie (#49003) üzenetére

Dr. Romano
(PH! kedvence)

A btc még az olajat is viszi magával.... szép ;]

(#49005) Dexar007 válasza L4mie (#49003) üzenetére

Dexar007
(PH! kedvence)

Persze ennek is most kell esnie...lambo meg sehol. ;]

Give me your cum,bull!

(#49006) chungey9

chungey9
(újonc)

Amennyit egy átlagember (én) hallott a criptóról bő egy évvel ezelőttig hogy drogot lehet rajta venni darkweben, aztán repkedtek a pozitív hírek, lehet teslát venni, a microsoft is elfogadja, jöttek a cikkek hogy a hagyományos pénz halott stb. Most már látom hogy a nagyok játszottak egyet, felfuttatták a piacot, a kisemberek is fantáziát láttak benne befektettek(Japán, Korea) sok kicsi sokra megy alapon. Aztán a nagyok kiszórták az olcsón beszámított coinjaikat 10k+ dodóért (remélem nem mindet mert akkor még van esély hogy futunk egy újabb kört) aztán elkezdték rossz hírét kelteni, betiltani, hopp már a tesla sem fogadja el mert hirtelen az ördögtől való... letörték az árfolyamot. Ezeken az embereken fog múlni megint, és nekik ez valószínű csak játék, aprópénz, hobbi. :(

(#49007) koko52 válasza chungey9 (#49006) üzenetére

koko52
(PH! addikt)

Szvsz: a kajmósok, akik kezében a világ irányítása nem fognak engedni olyan valutát/kriptót amit nem tudnak felügyelet/irányítás alatt tartani.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Ezért van a fórum, hogy más is lássa!

(#49008) BandiT85 válasza koko52 (#49007) üzenetére

BandiT85
(fanatikus tag)

+1 :K

(#49009) mepet válasza chungey9 (#49006) üzenetére

mepet
(PH! addikt)

Az "álhírgyár" résszel egyet értek (pl. Microsoft elfogadja, aztán mégse, és mozgatta is rendesen a btc árát), bár kicsit ellentmondásos szerintem, hogy ez a nagyoknak játékpénz és hobbi, mikor éppen a sokszázmillió dollárral bedöntik a piacot. :)

(#49010) m4rc! válasza Iginotus (#48969) üzenetére

m4rc!
(őstag)

Az érdekes, mert NH-n dagger megy és folyamat dobálja... mi más lehet a baj? Egy ideig megy aztán elkezdi. már az OC-ból is vissza vettem, de nem segit. Többféle minerrrel is dobálja.. 8 kártyából vegyesen mind1ikre..

We are analog players in a digital world

(#49011) mepet

mepet
(PH! addikt)

Próba BCI bányászat ProgPOW algóval RX570: ~7MH/s, több tuninggal lehet menne 8-at is. Nem elég semmire. :)

(#49012) Qrcy válasza mepet (#49011) üzenetére

Qrcy
(lelkes újonc)

Valakinek volt már olyan gond hogy 2 PSU-s rendszerben az egyik nem a fő tápegység rászokott a cicergésre? ( EVGA )

Qrcy

(#49013) tom120514 válasza mepet (#49011) üzenetére

tom120514
(senior tag)

Pár hete jó volt jól kerestem vele, most az is xar :)

[ Szerkesztve ]

Never go full retard.

(#49014) Ylgram1 válasza Qrcy (#49012) üzenetére

Ylgram1
(kvázi-tag)

Szia!
Nekem is van cicergős Enermax tápom. Általában csak zavaró, a teljesítményre nincs hatással.
Hogy az élettartamra van-e azt nem tudom. 3 éve megy így, hogy cicereg.

Több repülőgép található az óceánban, mint tengeralattjáró az égen.

(#49015) Qrcy válasza Ylgram1 (#49014) üzenetére

Qrcy
(lelkes újonc)

Szerintem is tökéletesen üzemel de egy szobában vagyok vele és nem bírom.
Azt nem értem hogy elvileg a nagy teljesítmény ingaozás miatt cincoghat, de ha üresben van a táp és nincs rákötve semmi akkor is zenél :'(

Qrcy

(#49016) mZoleee válasza Qrcy (#49015) üzenetére

mZoleee
(senior tag)

Földelt lyukban van? Előző CoolerMaster tápom csinálta ugyan ezt a fajta cincegést, aztán költözés után átkerült egy földelt lyukba és utána nem cicergett.. nem tudom van-e összefüggés, lehet nekem a mozgatástól kussolt be.. de ki tudja.. :)

(#49017) Dare2Live válasza Qrcy (#49015) üzenetére

Dare2Live
(PH! nagyúr)

Nem tudom segít e a megnevezése de 99% coil whine lesz az.

A dohányzás se káros, sok nagyapa, dédapa száritott diófa levelet tekert újság papírba, és azt szívta. Mégse a tüdőrák vitte el őket sok esetben. by k.feri80

(#49018) Qrcy válasza mZoleee (#49016) üzenetére

Qrcy
(lelkes újonc)

Köszönöm az infókat eddig :)

EVGA a drága és egy ágon van földeléssel együtt a "testvérével" így nem hiszem az, habár megpróbálom lehet maga az elosztó földje "romlott el".

Compkeres gariztatás ilyesmivel esetleg valakinek? :) mármint hogy elfogadható indok

Qrcy

(#49019) Busterftw

Busterftw
(senior tag)

Valtozott a mobil ETN nehezsege?

Hash ugyanannyin porog, 2-3 napi 10-11 ETN helyett most 2 nap utan lett 4.5 ETN.

(#49020) margithid válasza Busterftw (#49019) üzenetére

margithid
(PH! kedvence)

Nekem meriti is a telót, lehet kilövöm a francba, sokat nem hoz.
Egy hónap alatt 100 ETN se jött össze, jobban megéri akkor inkább havi 100at venni :)

(#49021) Busterftw válasza margithid (#49020) üzenetére

Busterftw
(senior tag)

Merulest annyira nem vettem eszre.
Lehet en is inkabb vennek, nem eri meg a macerat, foleg ha nem hoz.
Eddig 2-3 naponta 10-12ETN nem tunt rossznak, de ha igy marad akkor inkabb vennek en is.

Hol erdemes venni/adni/valtani? Ehhez ti paypalt hasznaltok vagy egybol bank?

(#49022) Ferdzsoo válasza Busterftw (#49021) üzenetére

Ferdzsoo
(PH! addikt)

Elég sok helyen lehet már venni, szvsz. Liquid az egyik legbiztonságosabb módja, de legalább annyi vele a macera is. :)
A legegyszerűbb pedig kucoin. De ott előbb BTC-t kell vegyél.
Nekem 1 hónap alatt 175 összejött mobillal... csak egyszer legyen 1$. Már elég jól megérte nem?

[ Szerkesztve ]

A felnőtt férfit egy dolog különbözteti meg a gyerektől, ... ...a játék ára...

(#49023) margithid válasza Ferdzsoo (#49022) üzenetére

margithid
(PH! kedvence)

Azért az 1 dodo még messze van, ha lesz egyáltalán.
Egyébként kucoint ajánlom én is.

[ Szerkesztve ]

(#49024) koko52

koko52
(PH! addikt)

10% ETH esés már csak 13 dollár :) Minden rosszban van valami jó :))

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Ezért van a fórum, hogy más is lássa!

(#49025) shteer válasza Busterftw (#49019) üzenetére

shteer
(Jómunkásember)

Van nehézsége? :)

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#49026) Vigilante

Vigilante
(őstag)

Legalább az ether bányászási nehézség is csökken.

8500 ETN-em van kb, lehet azt lenne érdemes most túrni az ETH helyett? (12db RX580 +1db RX580 + 1db GTX 1080 Ti-vel?) :U

[ Szerkesztve ]

△ Asrock Fatal1ty X99M Killer/3.1 △ Intel Core i7 5960X ~ 4.5GHz - 1.135V +Corsair H110i △ MSI GTX 1080 Ti Gaming X 11GB (1911 ⁄ 12006 MHz) - 1.000V △ Crucial Ballistix Sport 4x4GB DDR4 ~ 2800MHz △ LG 34UC79G-B (34") △

(#49027) tom120514 válasza Vigilante (#49026) üzenetére

tom120514
(senior tag)

Nem, bányássz valamit ami jól hoz és váltsd ETN-re, ASIC-okkal nem tudsz versenyezni.

Never go full retard.

(#49028) Dare2Live

Dare2Live
(PH! nagyúr)

[link]

A dohányzás se káros, sok nagyapa, dédapa száritott diófa levelet tekert újság papírba, és azt szívta. Mégse a tüdőrák vitte el őket sok esetben. by k.feri80

(#49029) Dr. Romano válasza Vigilante (#49026) üzenetére

Dr. Romano
(PH! kedvence)

Sajna ETN-t nem tudsz túrni tavasz óta az asicek miatt. Egy 6db-os RX 570 is max 10-12db-ot tudna kitúrni jelenleg egy nap, ami vicces módon kb a telefonos "bányászat" körüli mennyiség :)

[ Szerkesztve ]

(#49030) margithid válasza Dare2Live (#49028) üzenetére

margithid
(PH! kedvence)

Az a Cardano esés azért brutális. És ugye lehet nincs is vége még.
Ettől függetlenül sokak szerint életképes projekt van mögötte és nem is akármilyen szakember brigád.

(#49031) mZoleee válasza Dr. Romano (#49029) üzenetére

mZoleee
(senior tag)

ETN bányára van iOS app? vagy csak android?

(#49032) Dr. Romano válasza mZoleee (#49031) üzenetére

Dr. Romano
(PH! kedvence)

Csak droidra van. Az apple nem enged bányászós progit az áruházába (még ha csak szimuláció is).

[ Szerkesztve ]

(#49033) mZoleee válasza Dr. Romano (#49032) üzenetére

mZoleee
(senior tag)

Fene.. :( gondolom simán gépen procival akkor nem is nagyon lehet szedni..

(#49034) Dr. Romano válasza mZoleee (#49033) üzenetére

Dr. Romano
(PH! kedvence)

Sajna nem igazán van értelme olyan coinnál ahol már asicek uralkodnak. Eesetleg olyan cryptonightes coint amiket még vga-kkal bányásznak. Persze proftra nagyon itt sem kell számítani, bár az új Threadripperek tolnak annyit mint egy Vega...

(#49035) mZoleee válasza Dr. Romano (#49034) üzenetére

mZoleee
(senior tag)

akkor sajna ez nem fog összejönni.. :( nincs a kezem ügyeiben semmilyen androidos telefon hogy próbálkozni tudjak.. :( meg ha lenne is valami, az is valami ősrégi sz*r lenne.. azzal meg nem hiszem hogy lehetne bármit is kezdeni.. :)

(#49036) Dr. Romano válasza mZoleee (#49035) üzenetére

Dr. Romano
(PH! kedvence)

Holnap brekk frájdéj, újítsd be valami droidot olcsón azt hajra :D

(#49037) mZoleee válasza Dr. Romano (#49036) üzenetére

mZoleee
(senior tag)

Mit takar hogy occón? Azt sem tudom egyelőre hogy milyen az az olcsó telefon amivel már lehet egyáltalán mit kezdeni :D GB-ről ha rendelek egy Xiaomi-t 30k környékén azzal mit lehet? :D csak példaként

(#49038) Ylgram1 válasza mZoleee (#49035) üzenetére

Ylgram1
(kvázi-tag)

Nekem egy Galaxy S2 - Android 6.0.1-re updatelve bányássza az ETN-t 0-24.
Sajnos most nagyon visszaesett a termelés.

Több repülőgép található az óceánban, mint tengeralattjáró az égen.

(#49039) margithid válasza mZoleee (#49037) üzenetére

margithid
(PH! kedvence)

Szerintem inkább vegyél azon a pénzen ETN-t, a jó ég tudja, hogy hány év alatt termelnéd ki azt a mennyiséget amit meg is vehetsz. 100$-ért most kapsz 10000 ETN-t, összehasonlításképpen nekem 1 hónap alatt jött össze 100 ETN...

(#49042) Dexar007 válasza tom120514 (#49041) üzenetére

Dexar007
(PH! kedvence)

Milyen kriptó ez? Okos wcre is jön app? De ne szamoljon semmit...csak tegyen ugy mintha.. ;]

Give me your cum,bull!

(#49043) Tamás9x

Tamás9x
(senior tag)

Telefonra most mit érdemes tenni a beszakadás után? Van egy Samsung J3 ami mehetne nonstop csak ftp-nek használom.

Matematika tanár korrepetálást, érettségire és pótvizsgára való felkészítést vállal Nyíregyháza központjában. (Sólyom utca) 2500FT / 60 perc Margitics Éva Tel:. 06304131025 --> http://3dnyh.hu/ <--

(#49044) Dr. Romano válasza Dexar007 (#49040) üzenetére

Dr. Romano
(PH! kedvence)

Nincs itt semmi égetés, lényegében csak folyamatos airdrop, a doge is csinálhatna ilyet ;]

(#49045) jubilleum

jubilleum
(senior tag)

Sziasztok,

Segítenétek nekem beárazni egy antminer S9-et (14th/s) + tápot?
Keresgéltem de MO-n senki nem árul ilyet mostanában, én 150 köré tippelem.
Köszi!

(#49046) tom120514 válasza jubilleum (#49045) üzenetére

tom120514
(senior tag)

HA 170k, újonnan 400 USD, ROI végtelen, ha kicsit több dupla ennyi lenne a BTC és nem nőne a diff, akkor menne nullán, szerintem ajtótámasz :)

Never go full retard.

(#49048) Németh Péter

Németh Péter
(őstag)

Kíváncsiságból megnéztem, hogy mik a tervek az Ethereum 2.0-ra személyesen Vitalik Buterin előadásában itt:

Devcon4 Keynote - Vitalik Buterin

Szóval amit fejleszteni akarnak az az elosztott hálózatuk sebessége és energiaigénye. Összehasonlítva egy sima banki rendszerrel ez még így is jóval bonyolultabb és lassabb lesz. Casper névre hallgat és mellesleg nem is igényel ezután a hálózatuk bányászatot, ha jól értem. Ami a problémám az egésszel az az, hogy ez az egész dolog csak akkor értékes, ha a sima banki rendszert nem lehet valamiért használni. Simán lecserélni a jelenlegi központosított banki rendszert ilyenre értelmetlen szerintem.

Tervezik a virtuális gépük magjának továbbfejlesztését a webassembly mintájára, ezért használják az ewasm nevet. Ez a DAO hack után mindenképp pozitív dolog. Ez a pénzügyi tranzakciós programozás szerintem technikailag működhetne sima hagyományos banki rendszerrel is. Elméletileg. Gyakorlatilag csak bankok által aláírt vagy eleve bankok által programozott dolgokat tudok elképzelni. Ha pl. most terveznék néhány ismerőssel februári síelést Franciaországba, azzal a feltétellel, hogy csak akkor megyünk, ha összejön 10-12 ember, aki "letétbe" helyez 1000 EUR-t egy ilyen célra, akkor ez valami elképesztően kockázatos lenne most Ethereum eWASM-ben leprogramozni. Eleve én egy ilyen szerződést az EUR számlámhoz szeretném kötni az árfolyam kockázat miatt, másrészt az eWASM-kódban szerződni igencsak nagy bizalmat igényel eWASM tudás hiányában. Egy ilyen "szerződéshez" sokkal inkább egy banki webes UI felületet tudnék elképzelni maximum. Ez az egész így egy réteg igények tűnik nekem.

Amúgy van olyan, aki inkább a blockchain dolgok technikai oldalai után érdeklődik csak és nem a leendő árfolyamuk után? Én leginkább ezt az egészet egy meglévő devizához kötött, jutalékból fenntartott programozható tranzakciós eszköznek tudnám elképzelni. Nekem az tetszene a legjobban, ha tudnék létrehozni programozható EUR, HUF, USD, stb.. kontraktokat.

(#49049) Maarki válasza Ferdzsoo (#49022) üzenetére

Maarki
(fanatikus tag)

Szia,

A kucoin most ez : [link] mert ha jól látom ezt nem lehet bányászni.
Vagy ez:[link]

Amúgy én is bányászok etnt :) jó lenne ha fel menne 1dodora :) de a mostani állapot alapján nem úgy néz ki :(

10-20

(#49050) totya1980 válasza Maarki (#49049) üzenetére

totya1980
(fanatikus tag)

Szia mivel bányászol etn-t? Mert eggyátalán nem éri meg mostanság.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.