Új hozzászólás Aktív témák

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    Köszönöm a segítséget, sikerült ismét beüzemelnem a bányát! Ugyanakkor csalódott vagyok, mert jóval gyengébb teljesítményt kapok, mint amire számítottam, pedig több kártyával is próbálom:
    -R9 280X: 580 kH
    -7970: 500 kH
    -7870: 325 kH

    Windows 7 64 bit, cgminer 3.7.2, Catalyst 13.9 (de 13.1-gyel is próbáltam) és APP SDK 2.9. Gyakorlatilag mindenféle cgminer paramétert próbáltam, ezeken az értékeken csak rontani tudtam, javítani nem. Külföldi oldalakon több dolgot olvastam, ezekben várnék tőletek megerősítést vagy cáfolatot:
    -A gépben régi proci (AMD 6400+) és kevés (2 GB) RAM van. Ugyanakkor a 2 GB-ból használat közben 1 GB szabad, szóval nem tűnik logikusnak, hogy ez lenne a gond.
    -Egyes felhasználók szerint az APP SDK 2.9-es és 2.8-as változata vacak, a 2.7 a jó. Feltelepítettem azt (igaz, előtte nem töröltem a 2.9-et, szóval lehet, hogy nem ért semmit), nem változott semmi.

    Bármilyen ötletet örömmel fogadok! :R

    Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Új hozzászólás Aktív témák