Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    Sziasztok!

    Legutóbb még áprilisban bányásztam Litecoint, de az árfolyamokat nézve úgy döntöttem, hogy visszatérek. A gond viszont az, hogy valamiért nem úgy működnek a dolgok, ahogy akkor; a cgminer kis túlzással paraméterekről függetlenül appcrash-hibával lefagy. Próbálkoztam a Reaperrel is, de a pool, amin bányásztam korábban (wemineltc) stratum, amit a reaper nem tud, és bár van egy proxy, amivel a Reapert ki lehetne segíteni, valamiért az sem működik.

    A kérdéseim:
    -cgminernél ti találkoztatok efféle hibával? 3.5-ös verzió, az még támogatja elvileg a Litecoint.
    -A Reaper beállításával kapcsolatban van tippetek?
    -Nem stratum poolok közül mit javasoltok?

    Köszi előre is!

    Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    Köszönöm a segítséget, sikerült ismét beüzemelnem a bányát! Ugyanakkor csalódott vagyok, mert jóval gyengébb teljesítményt kapok, mint amire számítottam, pedig több kártyával is próbálom:
    -R9 280X: 580 kH
    -7970: 500 kH
    -7870: 325 kH

    Windows 7 64 bit, cgminer 3.7.2, Catalyst 13.9 (de 13.1-gyel is próbáltam) és APP SDK 2.9. Gyakorlatilag mindenféle cgminer paramétert próbáltam, ezeken az értékeken csak rontani tudtam, javítani nem. Külföldi oldalakon több dolgot olvastam, ezekben várnék tőletek megerősítést vagy cáfolatot:
    -A gépben régi proci (AMD 6400+) és kevés (2 GB) RAM van. Ugyanakkor a 2 GB-ból használat közben 1 GB szabad, szóval nem tűnik logikusnak, hogy ez lenne a gond.
    -Egyes felhasználók szerint az APP SDK 2.9-es és 2.8-as változata vacak, a 2.7 a jó. Feltelepítettem azt (igaz, előtte nem töröltem a 2.9-et, szóval lehet, hogy nem ért semmit), nem változott semmi.

    Bármilyen ötletet örömmel fogadok! :R

    Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz Sotho #1464 üzenetére

    Köszönöm, igen, azok alapján támasztom többek között az elvárásokat! És nyilván próbálom is az ottani beállításokat, amik annyiból helyesek, hogy pl. a 280X-nél ha az intenzitás nem 13, a concurrency pedig nem 8192, akkor nincs is termelés. Az én teljesítményem ettől függetlenül szignifikánsan alacsonyabb. :(

    Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz Sotho #1466 üzenetére

    Köszönöm! Nem hiszem, hogy lenne bármi, ami visszafogja, de ha van tipped, örömmel hallgatlak! :R

    Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Új hozzászólás Aktív témák