Új hozzászólás Aktív témák

  • cpt rodgi

    tag

    válasz zsolt_64 #33171 üzenetére

    NA Megoldva:
    amikor en gyerek voltam, meg [ilyenek] szoltak, ha jött a nagyinak a nyugdij, vagy a suliban az ora kezdödött/ vege volt. Szova. egy egyszerü relevel megoldottam, [igy ],
    (igazabol volt par [ilyenem] ezen keresztul huzta a otthon aszisztens gpio ja, ha kapta a parancsot, ( tv on, es -oldotta fel tv off utan 20 mpel ,--- tv off inditotta a kodi offot--) szoval a valosagban a minuszt es lereleztem , mert ugy szebb . söt holnap , ( azaz ma) teszek ra egy pici mikro nyomogombot h igeny szerint local is tudjam egy nyomasra inditani..
    ---(nyomo gomb a no es com com köze)--

    --akinek ha nem lenne,.. ha a pi ( kodi) kikapcsol, elveszi a gpio28 rol a 3,3 v ot rele vissza all alap allapotba. , aztan a tv behuzza 1 ms ra, de onnan mar a "combos"5v 2A tap viszi tovabb a terhet.

    es akkor a hazi feladat: Kedves Rodgi mennyi penzt es zoldet sporolt, miutan a követ visszahuzta?
    ja a rele kb 75 ft , de en sznob voltam, es kb 350 ft os bol , ( jah ami volt) oldottam meg ..

    UI: erdemes utana nezni h mennyi pi, vagy akar mennyi kodi fut a nagy Földükön,
    amit "...igy tudtuk meg, hogy banan alaku"... (gyaloggalopp)

Új hozzászólás Aktív témák