Új hozzászólás Aktív témák

  • varsam

    őstag

    Hévégén végre tekertünk egy nagyobbat az új bringával :)
    Szombaton Balatonkenese - B.füred 70km, vasárnap B.kenese - Siófok-sóstó 30km-t mentünk a bringaúton végig.

    Koskormányos bringán eddig max 500 métert ha ültem, szóval abszolút új volt a dolog számomra. A bringa nagyon tetszik, élvezem a fürgeségét, könnyűségét. Alapból a vázra merőleges kormányrészt fogom és csak lejtőn illetve ha fékezni kell teszem előre a kezem a váltókarokra. Ez kicsit zavar, hogy fogást kell váltani, nincs az ujjam folyamatosan a féken mint pl montinál, de kirándulós tempóban amúgy nem zavaró, a városban majd a héten még kiderül.
    Előre dőlve azért már kicsit kényelmetlenebb, ha lehet ilyet mondani, a karjaim, vállam jobban fáradnak az tuti, de jó, hogy sok helyen lehet fogást találni és váltogatni mikor hogy jobb.
    A gumikat 4 barra fújtam (700x42 méret), ebből mindenképp vissza kell venni, bár nagyon jól gördül, eléggé ráz, megnézem majd 3 bar környékén is.
    A BB5 fékek már kezdenek bekopni, nem lesz ez rossz szerintem, de az egyenes kormány + hidrós fékek ötletét még mindig nem vetem el, lehet idővel csere lesz.

    Itt van pár kép is, vasárnap a víz gyönyörű kék volt.


    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák