Új hozzászólás Aktív témák

  • B.i.L

    senior tag

    Azért nem válasz,mert sokan írtatok :K
    Összegezvén : 2 darab ipad pro 10,5 az alany.1 icloud van mindenhez is.
    1./ Cellular ver. - sim kártyával használva - Gps azonnal talál jelet,mihelyst térkép appra bökök.Net,Gps,Bt stb minden bekapcsolva.
    2./ Wifi ver. i11-ről megosztás,minden bekapocsolva.Itt is minden flottul megy,kivéve egy apró dolgot - részletezve : a megosztás miatt kicsit várni kell a lezárt kijelzők ( i11,és wifi only ver. ) felébresztése után,amíg a rendszer ellenőrzi a/az icloud,és egyéb paraméterek beállítását.Ez kb.fél percet vesz igénybe maximum,utána minden is működik.
    A megosztást akkor veszti el/le,ha a megosztást kérő eszköz kijelzője lezár,illetve kívül esik a megengedett tartományon ( méter ).Amennyiben visszakerül a helyes,illetve elérhető tartományba,rövid ellenőrzés után,illetve a jobb minőségű preferált eszközválasztás* nem elérhető,akkor fog csatlakozni ismét.
    * : itthon van Airport 3 Tb.,ahonnan szintén elérhető a hálózat,ez preferált,lokálisan,azaz a tethering jelet nem a telefonról fogja választani.
    Autóban : navigálás,ahogy észrevettem : megfelelő mindegyik eszközzel,csak legyen megfelelő térerő,internet elérhetőség (not 1Gb/mon) és töltöttség,megfelelő hőmérséklet,a túlmelegedést kerülni kell.
    Remélem segítettem.

    Horgászni mentem...B.i.L

Új hozzászólás Aktív témák