Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz Serpiko #26733 üzenetére

    Első benyomások egy nap után:
    a nyitás/zárás gördülékeny, jól megmarad a beállitott szögben, stabil.
    Ki/beszedni kicsit macera, de sokkal rosszabra számitottam :D
    Akkuidőt nem tudom még, állitolag elég hamar merül ha van backlight - pár hetet, én azt ritkán használom, igy akár 1 hónapot is elmegy...
    Gépelés tökéletes, mint a régi, normális macbookokon volt.
    Design hibátlan
    A képrnyő aljáról a felsuhntás kicsit nehézkes, de van home gomb az esc helyén, át kell szokni arra, kényelmesebb is
    Egyelőre gyakran nyúlok a touchpad után megszokás miatt, talán kinövöm majd...
    Valamint a hosszú i helyére is gyakran nyúlok, vakon gépelés megy de az hiányzik... Most nézem h a nulla helyén van a í, így nem tudom nullát hogy írok :D

    Ami nálam dealbreaker lett volna, s szerencsére erre tökéletes:
    az esetek 9í9% Ágyban fetrengve használom ipadet, s laptopoknál ilyenkor jellemzően mellkasomon támasztom meg, Gépelés közben 1 ujjal tartom a helyén az alját 1el a káva környékén fogom s így gépelek, ha böngészek akkor mutatóujjam megy végig a kávánál, hüvelykujjam scrollozik, ha kell másik kezemmel navigálok - na ez itt is tökéletesen megy, így ágyban fetrengve kényelmesebb is lett az ipadezés. Hiszen a súlyát nem a kezemmel tartom meg hanem a mellkasomon pihentetem.

    Kipróbáltam egy twin stick shooter szerű játékot is így fetrengve, az is kényelmesebb így tulképp, s semmi hátrány nem jött ebből.

    Súlya nehezebb érezhetően, de javarészt itthon használom, s gy h mellkasomon pihen pont h nem érdekel. Napi szinten folyamat ki/be tenni a billbe macera lehet viszont sztem, aki ilyesmit szeretne az fontolja meg!

    Ezt a posztot kijelzőn pötyögni nem szívesen tettem volna meg mert hosszú lett, normális fizikaival simaliba.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák