Új hozzászólás Aktív témák

  • Blue@X

    senior tag

    Nálam tökéletesen kiváltotta a mostani 12.9-es Pro a notebookot...

    Az alábbi esetek áltak fenn nálam amikor arról beszélek hogy otthoni használat:

    Torrent: a router szedi egy külső merevlemezre, eddig sem kellett a gép hozzá
    Hálózati fájl megosztás: szintén a router, 4K filmek mennek róla amit a TV-vel játszok le (LG webOS)
    Jegyzetelés és írás: OneNote az iPad-en, tökéletesen működik (vagy Notability)
    Office termékek használata: Szerintem az alap funkciókra tökéletes a Microsoft Word/Excel vagy az Apple megoldása is.
    SSH a routerre a managelés miatt: Szintén iPad, Termius program tökéletes
    Olvasás: Google Books
    A különböző internetes dolgok használatára már eddig is a telefonon lévő applikációkat használtam/vagy böngésző a telefonon.

    Hozzá kell tennem hogy a gépelés megkönnyítése érdekében beszereztem egy Logitech K780-at(Amazon U.K.-n talán még mindig akciós 49.99 font). Öröm rajta gépelni, a céges notebookon is ezt használom. Az egér számomra nem hiányzik, az érintés vagy billentyűs “kombók” tökéletesek. Fontos szempont volt még a fényképezőgépről lementeni a képeket, ehhez már befizettem egy HyperDrive-ra (Kickstarter projekt, még pár napig lehet jelentkezni: [link]).

Új hozzászólás Aktív témák