-
IT café
A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):
Új hozzászólás Aktív témák
-
RR-13
őstag
Emlékezetem szerint te sem a bankszektor IT területén dolgozol, ahogy én sem.
Viszont, ha a CIB hibája lenne ez, akkor már mindenhol megjelent volna a hírekben, médiában, ugyanis nem gondolom, hogy Mo-on csak te tudod ezeket a technikai háttereket, más is összerakta volna, ha tényleg ez az oka.
Tehát, ha valóban egyedüliként a CIB Bank a felelős, akkor rég lecsapott volna rá a média, és publikálta volna.Nekem még mindig az a valószínűbb, hogy bankbiztonsági szempontból nincs az okról konkrét hír.
Majd, ha kiderítették, hogy mi okozta stb, akkor publikálják, ahogy a Gránit is, hogy mi okozta a több napos leállást.
Persze ettől még később megjelenhet az is, amit te írtál, vagy az én sejtésem is.
Azért írtam le a fenti hsz-ben, hogy mindenki úgy rakja össze az infókat, ahogy jónak látja.[ Szerkesztve ]
Új hozzászólás Aktív témák
Először olvasd el az összefoglalót, ha 0 Ft -os, vagy kedvezményes díjú bankszámlát keresel!
A Topikban a Revolut, (Transfer)Wise, a Megtakarításokkal, és az OTP Bankkal kapcsolatos témákat ne beszéljük meg, mert ezeknek van külön Topikja!
- Okos Otthon / Smart Home
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Politika
- Évek óta ígért funkcióval egészíti ki a DirectX 12-t a Microsoft
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- NBA és kosárlabda topic
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- AutoCAD
- Ukrajnai háború
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest