Hirdetés
- Musk szerint a Tesla humanoid robotjai már jövőre a Marsra indulnak
- A napot és a szelet is akarják az adatközpontok
- Nem sikerült megismételni a Pokémon Go-sikert, eladják a játékrészleget
- Száguld a robotika, AI-modellekkel száll be a Google
- Jól reagáltak a befektetők az Intel új vezérigazgatójának hírére
Új hozzászólás Aktív témák
-
mArZsi
tag
Win 7 kapott már valaki olyan hibaüzenetet, hogy mindenképp csináljunk xy winchester tartalmáról biztonsági mentést, mert valami galiba van? Azaz pontosan ez:
"Merevlemezhibákkal kapcsolatos helyreállítási utasítások:
Erősen ajánlott biztonsági mentést készíteni a számítógépről a potenciális adatvesztés elkerülése végett.
A számítógép biztonsági mentését követően érdeklődjön a számítógép gyártójánál vagy egyéb terméktámogatási csoportnál a hibás lemez javítását vagy cseréjét illetően.
A kinyomtatott utasításokat és a mentett adatokat tároló adathordozót ajánlott egy helyen tárolni (például a biztonsági mentéshez használt CD-n vagy USB flash meghajtón).
A következő információk a terméktámogatási szakember által a hibás lemezen végrehajtott diagnosztikai műveletek megkönnyítését szolgálják."
Ez mi és miért? Fél hónapos új Samsung HDD-re dobta ezt az üzit bejelentkezéskor. Smart OK, 96/100%
Új hozzászólás Aktív témák
- DELL PowerEdge R640 rack szerver - 2xGold 6138 (20c/40t, 2.0/3.7GHz), 64GB RAM,4x1G, H730 1GB, áfás
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
- Bomba ár! Dell Latitude 5410 - i5-10GEN I 16GB I 256SSD I HDMI I 14" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- Bomba ár!! Lenovo E31-80 - i5-6GEN I 8GB I 256GB SSD I 13,3" I HDMI I Cam I Win10 I Garancia!
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest