Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    Szükség lesz a közeljövőben pár gépre, így gondoltam beköszönök :)
    Hűtőt normális alternatíva hiányában egyelőre ezt néztem ki
    persze lehetne venni műanyag ajtósat, meg nem 3+-ost olcsóbban is, de nem egy évre kell...Bárkit kérdeztem eddig, a Samsungnak egyedült talán az LG lenne valamennyire alternatívája, de abból ami jól néz ki az jóval drágább is, nem nagyon van 3+-os és elég gyér a kínálat

    Ami még kellene:
    mikró (valami szebb példány, adott esetben a beépíthető is játszhat, de ami 50 magában és 100 beépítve az inkább maradjon kinn)
    sütő (ebből nem tudom, mi a jó márka, láttam például Nodor márkát, ami jól néz ki, nem vészes az ára, de nekem noname, mármint sosem hallottam a nevét)
    főzőlap (szintén mint a sütőnél)
    mosógép (megint csak adott a kérdés, természetesen a MMban az LG-s az LG-t a Samsungos a Samsungot favorizálja, nekem meg alapvetően valami jó kellene, jól is nézzen ki, időzíthető legyen, és maradhatna 100 alatt)
    mosogatógép (ez gondolom márkában hasonló a mosógéphez, tehát ami az egyikben jó az a másikban is, viszont ennél még az igényszintről sincs fogalmam, nem volt korábban)

    Plusz, ha valaki olyan helyen dolgozik, és mindent egy helyen vennék meg, mennyi kedvezményt lehet elérni? :)

Új hozzászólás Aktív témák