Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz deniro2 #70933 üzenetére

    én speciel egy szót nem szólok soha magamtól kajákról, edzésről, fogyásról.
    Bár mondjuk másnak, aki régebbről ismer, nehéz elmenni a téma mellett mikor meglát 1-2 év után
    Idegenekkel viszont igyekszem kerülni a témát. Én a süteményt, szendvicset, enyhébb piát, stb se utasítom vissza diétára hivatkozva.
    De mikor megeszek 1 szelet dobostortát és utána jönnek, hogy egyek még, akkor ne én legyek már a bunkó, ha azt mondom, "köszönöm, nem kérek többet".
    És akkor jön a kérdés: "Diétázol?" Nem bzmeg, csak elég volt 1 szelet az íze és az alkalom miatt, nem kell megenni egy féldobozzal.

    (#70934) NetTom: só azért a vízbe, hogy könnyebben jöjjön a héja, illetve legyen sós íze. utólag nem szeretek sózni dolgokat, viszont így belefő. Nyomattam rá a hideg vizet, de így is ráhűlt a héja mondjuk 6-nak a 10-ből. Ezt utálom egyébként mikor a feléről könnyen lejön, a másik felével meg megszenvedek

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák