Új hozzászólás Aktív témák

  • rbalint88

    addikt

    válasz m3tr0 #15401 üzenetére

    - 165/70 R14 - Apollo alnac G4 11.990 Ft 9.890Ft
    - 185/65 R15 - Bridgestone LM001 tesztek szerint nagyon gyenge. Apollo 10.990Ft.
    - 175/60 R15 - automaxnál nem találok ilyen méretben négyévszakost.... -> elég ritka méret, 195/55R15H +5mm, kvázi tökéletes váltóméret. mondjuk az se olcsó... [link]

    az a helyzet ezzel az apolloval, hogy kb egy vredesetin quatrac 3 - quatrac 5 gumi és annyira pofátlanul olcsón ki lehet fogni, hogy gyakorlatilag nincs vesztenivalód vele. amilyen futásokra meg nálatok kellene, még így is kb hamarabb fog elöregedni, mint elkopni.
    én téli helyett vettem, nyári szettem van, az eddigi tapasztalataim alapján azt tudom mondani, hogy jobban jársz ezzel, mint két szett max középkategóriás gumival.

    K Norbi: ez így igaz :) viszont ehhez azt is látni kell, hogy azért mára gumik tekintetében eljutottunk oda, hogy pár dzsunka gyártó is tud abszolút versenyképes gumit kihozni és a középkategória alja (ami már nem "ne vedd meg" címkét kap a teszteken) tudja azt, amitől 15-20 éve egy UHP racsingguminál is leraktad a hajad.
    pl mekkora truváj volt a dunlop sp9000 meg a goodyear eagle f1 tizenéve, aztán ma már egy sima utcai túragumi is tapad úgy, csak nem búg mellé és nem kopik el 20-30ezer km alatt...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák