Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz Realradical #48751 üzenetére

    Nekem is tetszett az Iron Sky, igaz kicsit másra számítottam...
    Spoiler: az viszont külön vicces volt, hogy a holdról "importált" náci ideológiával kampányol látszólag sikeresen az újraválasztásáért az elnök, illetve a végén ahogy egymásnak ugrott mindenki az energiaforrás miatt. Nem csodálom, ha pár ember tetszését nem nyerte el... :D

    (#48761) ClayMore: a The Wire szerintem is az egyik legjobb sorozat (a Seinfeld mellett). Nekem külön tetszett, hogy mindenki szemszögéből bemutatja az eseményeket, a dealer srácok esetleges dilemmáit, stb...
    Kedvenc karaktert nem szívesen emelnék ki, talán őket bírtam a legjobban: Omar (mikor tanúskodott, az volt a legjobb jelenete), Senator Clayton Davis (shiiiitttt). A főbb karakterek nagy része nagyon jól ki volt dolgozva, és nagyon jó színészi játékokat láthattunk (ennyiből sokkal jobb egy sorozat, mint egy film, a karakterek bemutatására, árnyalására, fejlődésére sokkal több idő van, miként a történet kibontására is), a mellékszereplők közül is csak 1-2-nél éreztem azt, hogy ők töltelék karakterek.

    The Final Countdown: jó kis film volt. Külön plusz pont, hogy akkoriban nem igazán volt CGI, így minden repülős jelenetet tényleg le kellett forgatniuk. A témaválasztás is tetszett, szeretem az ilyen lightos sci-fiket.
    Egy olyan 6-7/10-et ér.

Aktív témák