Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz xrvman #34938 üzenetére

    Én átnézném ( értsd: mindenhonnan kiléptetés [értsd: a belépett accounton belül a bejelentkezett eszközök listája, vagy ugyanitt egy gombos verzió), majd belépés, jelszó csere, ha lehet emailcím csere [aliasok, nem fiókok], esetleg 2fa kikapcs, bekapcs, új backup kódok, majd megint mindenhonnan kiléptetés) minden valaha facebookhoz bármilyen formában csatolt fiókom (alap email, telefonos account, említett samsung account, és facebook account, ilyen sorrendben) ha ilyesmiket látnék, mert ez nagyon gyanús számomra.
    De ha abból indulok ki, hogy sokakat tiltottak -itt is említve- ki, mert valahogy random instagram account lett csatolva a fiókjukhoz, nem tudom mit szóljak...

    Bár második olvasatra ez "telefonon az accountok közt" jelenik meg... hmm
    Melyik appjaidnak van olyasmi joga ami ide pakolhat dolgot?

    A topik nevébe meg mehetne még a marketplace, mert szerintem a gondjai említése 60% feletti része a topiknak.

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák