Új hozzászólás Aktív témák

  • #75912448

    törölt tag

    válasz bajnokpityu #43150 üzenetére

    Ja, de Skylake IGP ugrott egy nagyot. Én is csak Kodival építettem rá, nem igazán foglalkoztam madvr kérdéssel, szimplán próba erejéig.

    Előnye még a Kodi 17-es verzóban elérhető BD 3D iso támogatás. Most is beleolvasok MP topicba, szopatják magukat halálra a fosabbnál fosabb médialejátszókkal, bugosak, hangminőségről inkább nem is beszélek, csak egy Kodit kéne installálni távirányító konfiggal. HD hang, BD3D, UHD 24Hz, kadenciahelyesség birizga nélkül, jó feliratkezelés, megfelelő deinterlacing...

    Madvr innen a házimozi közösségből kb egy kezemen megszámolható, legalábbis akiknek nagyon erős APU vagy VGA-ra van szüksége és mellette hajlandó haladni az állandó frissítésekkel, algoritmusok fejlődésével, mozigéphez igazításával. Audio kimenet sem egyszerű, felirat sem, nulláról kezdve egész biztos segítségre szorul... Úgymond 1gombos lejátszó kell full supporttal, amire a Kodi és Intel páros a korrekt algoritmusaival tökéletes. Nem beszélve arról, hogy a Kodi csapat is inkább Intelre fejleszt. Mi nagyon más vonalat járunk átlag házimozis igénytől...

    Ja és ne feledjem, a Chieftec beépített panel+adapter tápja talán-talán nem fisfos, de ugye valós tapasztalat nélkül. Mindössze alapozva magára a márka korrektségére. Nyilván nagyobb büdzsé jobb házat és sokkal jobb tápot eredményezhetne, de azalatt a konfig alatt a csifi nem égne el a maga kb 20w fogyijával. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák