Új hozzászólás Aktív témák

  • AMDFan

    addikt

    Sziasztok!

    Egy gyors összegzést írok a mai napról.
    Nagyon jó cuccok jöttek össze, engem alapvetően az érdekelt, hogy a K601-hez képest milyennek fogom hallani a többi fülest. Nagyon tetszett a H250 Linear részletessége, tetszett ahogy a HD600 odacsapott, de legjobban a Stax tetszett. Őszintén szólva nagyon kíváncsi voltam rá, de mikor megláttam, akkor az volt az érzésem, hogy ez nagyon vintage cucc és majd azt mondjuk, hogy AHHOZ KÉPEST JÓ. Aztán jött a meglepetés. Részletesebb volt és jobban odaütött mint a K601, megdöbbentően szépen zenélt a Stax.
    Volt egy időszak amikor earformance-al adogattuk át egymásnak a Sting szám alatt a K601-et és a Staxot. Ott akkor nagyon jól kijött a különbség a kettő között. Jobb volt a Staxot hallgatni, bár az a hangerő már kicsit sok volt a K601-nek ami a Staxnál pont jó volt. Ami érdekes volt számomra, hogy a Stax hangjához a HD600-at éreztem legközelebb, viszont a HD600 szerintem átesett a ló másik oldalára. Nekem kicsit sok a színezés.

    Arra viszont rájöttem, hogy ahhoz, hogy két fülest rendesen összehasonlítson az ember, ahhoz nagyon sokat kell hallgatni mindkettőt, ezért nem írom bele a K601-et a TOP3-ba.
    Nálam a TOP3:
    1. Stax
    2. HD600
    3. HD250 Linear

    A K601 nekem azért tetszik nagyon, mert gyakorlatilag bármilyen zenén hoz egy nagyon kellemes hangzást, míg a többi füles szerintem válogatósabb volt. Pl. nekem a Goldring kiábrándító volt, a Superlux 668B annyiért nagyon jó amennyibe kerül, de csodát nem kell várni tőle.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák