Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    Sziasztok! Az imént kaptam egy emailt, hogy megváltoztattam az ebay személyes információimat, ez még a saját email címemre jött, gyorsan leültem a géphez, de belépni már nem tudtam, mert nyilván nem volt jó a jelszó, utána már a fiókra is azt írta, nincs ilyen fiók, tehát se az ebay névvel, se a jelszavammal nem tudtam belépni, ez ez 500+ -os pozitív feedback-es fiók, megvan jó 12 éve.
    Namost valahogy megszerezte a jelszavamat, e-mail címememt, ebay belépési adatomat, ki tudja, hogy, nem tudom, ennek hogy tudok utánanézni. Ez se kis baj, de van nagyobb.

    Ebay help része semmire se jó, mailt írhatok, vagy az idióta automatával beszélgethetek, live chat élő emberrel nincs. Még tegnap küldtek egy levelet egy előzőleg megtekintett termékkel kapcoslatban, arra visszaválaszoltam pár printscreennel, meg írtam még egyet, de kb itt a vége, mást nem tudok tenni. Van ötlet, mi mindent csináljak még?

    49" monitor, nas, nvme ssd ház eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/rick4/keres.php?usrid=87025

Új hozzászólás Aktív témák