Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Real_Necro

    veterán

    Sziasztok,

    van 2 megrendelésem.

    Az elsőt szeptember 23-án ütöttem le E-Bay-en, elvileg szeptember 29-én fel is adták Pekingből. Az összértéke, amit fizettem érte, kb 25 $.
    Ha megnézem tracking number-t, ezt kapom ősidők óta:

    2011.10.05 13:13 CNBJSA(CHINA) Célországba elküldve / Item sent abroad

    2011.10.05 18:40 CNBJSA(CHINA) Célországba elküldve / Item sent abroad

    Lényegében azóta semmi változás.
    Az eladóval felvettem a kapcsolatot, először adott egy linket kínai oldalra (október 19-én), hogy ott kövessem a csomagot nyomon, majd az október 26-i levélnél írta, hogy beszélt postával és a következő napokban meg fog érkezni a csomagom.
    Azóta is várom...

    Mi lenne a normális lépés? Várjak még, vagy ha jól tudom vissza lehet kérni a pénzt, bár ilyen lépést még nem tettem eddig ebay-es vásárlásnál.

    A másik csomagomat október 24-én adták fel Hong Kong-ból, kb 60$-t fizettem érte.
    Jelenleg vámosék ücsörögnek rajta, bár nem tudom meddig és miért:

    2011.10.25 14:26 (HONG KONG) Küldemény felvéve / Item accepted

    2011.10.27 11:25 HKHKGA(HONG KONG) Célországba elküldve / Item sent abroad

    2011.11.03 09:29 IPS rendszer Küldemény felvéve / Item accepted

    2011.11.03 10:29 Budapest 1005 Célországba megérkezett / Arrived in the destination country

    2011.11.03 10:38 Budapest 1005 Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs

    Emiatt nem aggódom annyira, mert legalább történik valami, csak kíváncsi leszek meddig ül rajta vám. Érdemes nekik betelefonálni?

    „Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés