Új hozzászólás Aktív témák

  • cascada

    senior tag

    válasz Kecskoss #9625 üzenetére

    Sajnos ez nem egyedi hiba :)
    Telefonhibával kapcsolatban egyébként hivtam már őket 1 hónapja kb. Akkor azt mondták, hogy központi hiba van és meg fogják csinálni. Pár nap mulva megint ugyanilyen volt mint ma.. Vannak napok amikor tökéletes a telefonszolgáltatásuk egész nap, van amikor kín keservesen lehet csak telefonálni... :(

    sfdrakex: Valószínűleg valami dugulás lehet a hálózatukon kívül, de szerintem ez is hozzájuk kell, hogy tartozzon. Ha nem hozzájuk akkor kihez? Biztos, hogy nagyon meg van terhelve a sávjuk. De szerintem azért próbálkozhatnának valami bővítéssel ... persze ennek nyilván anyagi korlátai is vannak.
    3 különböző szolgáltató által üzemeltetett FTP szerverre is teljesen hasonló feltöltési sebességek adódnak. T-Home optikai nettel természetesen tökéletes mindenhová :)
    Diginél találtam olyan ismiket, akinek szintén szar azonos időpontokban a feltöltése, mint nekem. Hozzám közel lakónál is, és másik, távoli városban lakónál is nagyjából hasonló sebességek mérhetők. De legalább ne mondaná azt a Digi, hogy ennek így kell működnie...

Új hozzászólás Aktív témák