Új hozzászólás Aktív témák

  • WaterWave

    veterán

    válasz pw12345 #71318 üzenetére

    Nem tudom, nálunk 1 éve dobták be, magyarán 2o18 elején, hogy elhozzák újpestre a gigabitet, de még nem sikerült, ellenben 1oo megás net az atomfix..
    Van aki méricskéli 1o percenként a sávszélt, hogy az elfogadható sávban maradjon, ellenben engem ez nem érdekel... Engem az érdekel, hogy az otthoni és kinti környezetemet kiszolgálja... Sajnos a 4k-hoz már kevés a 100 megás net, viszont még így is elélek vele. Nasomat kiszolgálja, az otthoni wifis környezetet maximálisan ellátja, és ennyi.
    Örülnék már a gigabitnek, mert nem mindegy hogy másfél óra egy 4k-s film vagy csak 15 perc, de ameddig én meg ti, azaz a digisek kevesebbet fizet/fizetnek egy olyan szolgáltatásért ami máshol drágább vagy más feltételekkel van (ping, husegido) addig sztem mindenki maradjon csendben...
    Vagy ott a másik véglet, ha valakinek ez probléma meg nem tud ezzel együtt élni, akkor átmehet máshova. t-com szívesen várja a 2 gigás internetezőket, csak más feltételekkel :D

    • PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

Új hozzászólás Aktív témák