Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tav-Csoves

    őstag

    Hű ha! Na hát szóval először is köszönöm a válaszokat, és elnézést, hogy bonyodalmat okoztam a hsz-emel. :B Na de: arra voltam kíváncsi, hogy a LAN kártyán nem múlna e a Gbit-es net. Viszont meg is kaptam azt a választ is, hogy a gép további specifikációi alapján a HDD lassú lenne eme gyönyörű sebesség eléréséhez.

    Szerény személyem pesterzsébet központjában lakik. A StartNet-et használom, - Digifon500 mellett - ami már DIGINet 50-re lett átkeresztelve. (Digifon500-at már nem értékesítenek) Majd egy asus rt-n16 routerrel fogom használni (tomato build 121), és szeptembertől csomagot váltok, a DIGINet 100ra. Számomra fontos a feltöltési sebesség, és így maradni is fogok a 100-ason. Nem látom értelmét a DIGINet 200-ra menni, ha a feltöltési sebesség ott is 50 Mbit/s.

    Természetesen kíváncsi leszek, hogy a DIGINet 1000-nek mennyi lesz a feltöltési sebessége :F

    Köszönöm a válaszokat még egyszer, és esetleges - a fent megnevezett konfigurációval kapcsolatos hozzászólásokat, javaslatokat is előre köszönöm! :R

    ui: Pesterzsébeten már történt emelés? (1203)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés