Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Watt25

    veterán

    válasz Freezee #39934 üzenetére

    De végül is ki fogod tudni próbálni, hogy mennyire használható? Az eredmény érdekelne.

    Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

  • Astery

    senior tag

    válasz Freezee #40005 üzenetére

    Én ilyet vettem - nekem segített amikor a beltéri nem talált meg néhány csatornát. Persze van olcsóbb is ami nem aktív meg nem elosztós, de nekem kellett az elosztó része is, illetve konnektor is volt ahová bedughattam.

  • digikábeles

    aktív tag

    válasz Freezee #40016 üzenetére

    Én inkább egy harmadikat ajánlanék: ezt. Igaz, egy kicsit többe kerül, de annyival többet is ér.

  • digikábeles

    aktív tag

    válasz Freezee #40018 üzenetére

    Szerintem csak elírás, van abban C tuner is. Én még az elődjét vettem, az jóval kevesebbet tud, de az is 4 tuneres. /2 T és 2 C/ de értelemszerűen egy időben csak egyfajta használható.

  • Multibit

    veterán

    válasz Freezee #40016 üzenetére

    - NAS-ról is le tudjon játszani
    Ezt miért? Set top boxról van szó, nem mediaplayerről. A kettő nem ugyanaz!

    - Rögzítés akár hozzá csatlakoztatott HDD -re akár a NAS-ra
    A külső HDD-re rögzítés rendben, de a hálózatos rögzítéshez drágább boxokra van szükség az általad kinézetteknél.

    (#40017) digikábeles
    egy kicsit többe kerül
    "kicsit" :))

    Külső HDD-re is rögzít? ;]

  • digikábeles

    aktív tag

    válasz Freezee #40067 üzenetére

    Én adtam egy tanácsot, nem hallgattál rám. Hát így jártál. Javaslom a T, vagy U betűs szolgáltatókat vedd igénybe.

    [ Szerkesztve ]

  • PeterPH

    senior tag

    válasz Freezee #40069 üzenetére

    Tegnap este nálunk is ez volt (BP.18.), úgyhogy DO-n néztem csak a meccset fél szemmel.

  • Boond

    addikt

    válasz Freezee #40069 üzenetére

    Ha a tv-n is gondok vannak, csak nem a boxal, van a gond...

    A sat.hu -oldalon legalábbis nagyon dicsérték. De persze erre nem tudom mennyire lehet hagyatkozni...

    Egy kérdés, magyar a menüje? Van hozzá leírás/esetleg letölthető? (magyar/angol?)

    [ Szerkesztve ]

  • Mentolka

    senior tag

    válasz Freezee #40395 üzenetére

    Nálam AB.C650HDC működik. Azon, ha egyszer elindítom a felvételt, akkor rögzít, amíg meg nem állítom.
    Egyébként, vagy én nem értek hozzá, vagy nem kompatibilis a szolgáltatóval, de az EPG csak az aktuális, és a következő műsort mutatja, ezért nem is tudok előre felvételt beprogramozni rajta...

  • Jorus

    nagyúr

    válasz Freezee #40419 üzenetére

    Itt, Érden rendben műxik a sima és a HD is.

    ''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

  • Flashget

    félisten

    válasz Freezee #40523 üzenetére

    1. hol laksz? az alapján az ÁSZF mellékelete szerint ezek a csatornák egy frekin vannak? Ha igen melyiken? Nem ütkozik a Mindig TV valamelyik muxával?
    2. FTTH vagy FTTB környezetben éalsz?
    3. lecsekkoltad, hogy nálad a káébellel, csatlakozókkal vagy elosztóval minden oké? Bútort a kábelre nem toltad rá?

    ennél azért több infó kell mint amit megadtál.

    Realme GT Master Edition

  • zsolt501

    nagyúr

    válasz Freezee #40525 üzenetére

    Maga a kábel is sérülhet, érdemes volna első körben azt leellenőrizni, a másik az ONT hiba, mármint az RF kimenete hibás.
    Ha a kábel csere nem segít akkor érdemes hibára bejelenteni, és analóg hibát jelenteni.

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

  • zsolt501

    nagyúr

    válasz Freezee #40527 üzenetére

    Ki lehet mérni, de az ONT-től nem tudsz ideiglenes kábelt húzni a TV-ig, vagy a TV-t az ONT-hez vinni?

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

  • DonMaster

    addikt

    válasz Freezee #40529 üzenetére

    1. veszel 15m coax ot, kiprobálod.
    2. bérelsz digitöl box-ot és jelented hibára kijönnek megcsinálják ingyen. persze a digis box-ot nem kell használd használhatod amit vettél.
    3. kihivod analog jel hibára mivel elég tréé a képekböl itélve megjavitják free, és akkro a digitális is jo lesz.
    kimérni kilhet, viszont ha a falban van tréé kábel vagy szarul huzot stb sérült azt nem lehet cska uj kábelle javitani. ezért lenne érdemes veni 15m coax-ot és kiprobálni hogy a falban szar vagy nem, bár ha a digi jön ki és kiprobálja az is jo de ha kiderül hogy a falban szar, azt nem fogja a falban ujra huzni a kábelet a digi , falon kivül elvezeti egy ujjal és kész.

    ezt a 3 opciot látom reálisnak, egy 15m-es coax max 1eft-bol kijön. amivel kitudod probálni az ont-tv közöt 1 kábelele, bár ha van kisebb tv-d azt is az ont közelébe lehet vinni és egy rövidebb kábelel kiprobálni,
    legvégsö esetben téynelg jelensdbe analog jel hibára és azt ingyen fogják javitani , és ha az analog jo akkro a digitális is jo lesz, digitális hibáa bejelenteni nem vagy jogosult mivel nem béresz box-ot. igy mezei analog-ra fizetsz elö, más az hogy kapsz digitálisat is. De mint látni a képeken szar az analog, hivd öket jöjenek ki javitsák meg.

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

  • Flashget

    félisten

    válasz Freezee #40525 üzenetére

    na ez már így több.
    lehet az optika szar vagy nálad vagy kinn az oszlopon mondjuk a szélvihar után tört meg..de mivel az analóg is szar hívd őket analóg hibára hivatkozva.

    de előbb teszteld le a tévét egy másik koaxal ahogy írták, mert akkor kilehet zárni a falban rossz a vezeték vagy már előtte az ONT vagy optika van rosszul heggesztve.

    Realme GT Master Edition

  • Boond

    addikt

    válasz Freezee #41085 üzenetére

    Én csak azt nem értem, nektek van ilyen pechetek, vagy mások zsenik, esetleg kamu posztok lennének???
    pl itt: http://bolt.sat.hu/televiziozas_tv_vetel_230/belteri_egyseg_set_top_box_237/kabeltv_vevo/ab-cryptobox-650hdc-kabelvevo-2598

  • Boond

    addikt

    válasz Freezee #41085 üzenetére

    http://data.hu/get/9953679/AB_CRB_650HDC_EN-small.pdf

    Hátha segít :)

    Amúgy nincs hozzájuk frissítés, vagy ilyesmi? :)

    [ Szerkesztve ]

  • digikábeles

    aktív tag

    válasz Freezee #41085 üzenetére

    Javaslom, hogy legközelebb tévét is ettől a gyártótól vegyél. ;)

  • Multibit

    veterán

    válasz Freezee #41108 üzenetére

    Visszasírom a T-home-os időket tévézés szempontjából.
    Most sem késő visszatérni ;]

  • Flashget

    félisten

    válasz Freezee #41109 üzenetére

    F1 még az M4-en van senki nem mondta, hogy biztos Spílerre kerül 2017-ben.

    illetve felvenni sem lehet.
    mit? bármit fellehet a Digiről sőt nem csak szolgáltatói eszközzel a nagyobb szolgáltatók közül egyedül csak a digikábelnél van erre lehetőség.

    Hogyan lehet kilépni az 1 éves hűségből?

    Bemész felmondod, ki kell fizetned a kötbért ami annyit tesz az eltelt hűségidő alatt listaár és kedvezményes ár különbözetét kérik mintha nem lettél volna hűségben. De ebbe számold bele a netet is nem csak a tv-t. A telefon nem nagy összeg. Nem kell indokolni sem miért mondod fel.
    De ha ilyenek a negatyv tapasztalataid a Digi nem a te kábeltv szolgáltatód.

    Realme GT Master Edition

  • bopeti98

    őstag

    válasz Freezee #41108 üzenetére

    Ha a Diginél olyan funkciókat akarsz, mint ami T-s IPTV-nél van, akkor azért mélyebben a zsebbe kell nyúlni egy komolyabb boxért. Ez az ára az alacsony havidíjnak. Amolyan felvétel opció viszont valóban lehetne náluk, amihez ők adnak egy 2-3 tuneres boxot, opcionálisan beépített HDD-vel.

  • Boond

    addikt

    válasz Freezee #41108 üzenetére

    "Nem kamu posztok szerintem, viszont vett 200ember ilyet abból 3-nak jó akik írtak oda. "

    Erre tapasztalatból azért nem lehet alapozni, mert ha vki elégedett, akkor esélyesebb, hogy kussol.
    Ha valami gond van, az szinte 100%-al több hozzászólást jelent, mint egy elégedett vásárló esetében.

    Így azt nem tudhatjuk, hogy a példában szereplő 200- embernek valóban hány százalékának lehetett gondja.

    "Nem kamu posztok szerintem, viszont vett 200ember ilyet abból 3-nak jó akik írtak oda. "
    ált a 1 csillag tól 5 csillagig megy az értéklelés. És ennek arányát, vagy fene tudja számolják...

    "Visszasírom a T-home-os időket tévézés szempontjából."
    Már nem emlékszem, de akkor miért váltottál? :D

    A felvételnél, talán a legfontosabb, hogy ne epg alapján vegyen fel, hanem lehessen idő limitet beállítani. Ha ez megy, akkor nincs gond.

    F1 meg amúgy nem olyan nagy tragédia, nc-ről letudod szedni hd-ban, bármikor, az összes sport eseményt kb. De legalábbis ilyeneket biztos.

    "A másik megoldás lemondom a DIGI TV előfizetést. Hogyan lehet kilépni az 1 éves hűségből? "
    Többlet költség fizetéssel, biztos kitudsz lépni. Amúgy szerintem nincs olyan indok amit elfogadnának.

    "sőt nem csak szolgáltatói eszközzel a nagyobb szolgáltatók közül egyedül csak a digikábelnél van erre lehetőség."
    Igen, kb ez az egyetlen előnye a diginek. :) (meg gondolom az ár - bár a panaszokat látva, nem biztos, hogy az is.).

  • jaroslav

    aktív tag

    válasz Freezee #41109 üzenetére

    Komolyan mondom, hogy kíváncsivá tettél, hogy mit tudhat, az az IPTV, amiért annyira oda vagy, meg vissza...
    Mert szerintem a Digi szolgáltatása akkor is remek, ha eltekintünk attól, hogy ár/érték arányban verhetetlen.
    Felvételre pedig egyszerűen egy Samsung több tuneres, HD, merevlemezes Blu-Ray felvevőt használok, és mindent tökéletesen felvesz...

    Ami a hűséget illeti, szerintem várj ki még egy hónapot, hogy mi lesz TV2, RTL Klub, Spíler... csatornákkal.

    Személy szerint remélem egyszerűen kikerülnek a csatorna kínálatból, de ha mégsem, akkor nem elképzelhetetlen, hogy emeli a Digi az előfizetői díjat a hűségidősöknek is... Ez esetben gondolom megadják a lehetőséget a hűség indoklás nélküli felmondására, kötbér mentesen...
    Ha nem emelik az előfizetői díjat a hűségeseknek, akkor marad a kötbér, ahogy a többi kolléga kifejtette. Ha tényleg úgy megy a kötbér számítása, hogy csak a listaár, és a kedvezményes ár közti különbséget kell kifizetni, arra az időre, amíg igénybe vetted a szolgáltatást, az rendkívül humánus a Digi-től...

    Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

  • Flashget

    félisten

    válasz Freezee #41129 üzenetére

    Te meg rajongsz az IPTV-ért :D
    13K volt egy ilyen mpeg4-es DVB-C felvevő...2,5"HDD meg volt hozzá..nem tudom honnan veszed, hogy 40k kell...

    Realme GT Master Edition

  • tjnet

    aktív tag

    válasz Freezee #41129 üzenetére

    Miért kell 40000 Ft?
    Amiko T/c box max 14000Ft
    32GB pendrive usb3 max 8000Ft
    Ez 22000 Ft nem 40000 Ft, de ha kérsz egy boxot az havi 300Ft és működik a felvétel.

    Mi nem értünk téged.
    Ha IPTV-d van akkor MAXIMUM 3 helyen van IPTV.
    Nálam a DIGI 136 csatornája 6 helyen van, nem max 3.

    SAMSUNG QE75Q85RATXXH - Samsung S20+ - K1Pro - ACER H6810 - MARANTZ 5012 - DALI Spektror

  • tjnet

    aktív tag

    válasz Freezee #41138 üzenetére

    Minek a criptobox???
    Hány DVB-C tuner van benne? Mert, ha csak 1 akkor vidd gyorsan vissza.
    Mert az AMIKO T/C tökéletes erre a dologra. Mpeg-4 tuner van bennem, van rá alternatív software is.
    Viszont ha neked az iptv megfelel akkor válaszd a Telekomot és ne "fikázd" az olcsó és jó DIGI-t.
    Akkor lesz majd a telekom IPTV jó ha ott is optikai hálózat lesz kiépítve.

    [ Szerkesztve ]

    SAMSUNG QE75Q85RATXXH - Samsung S20+ - K1Pro - ACER H6810 - MARANTZ 5012 - DALI Spektror

  • tjnet

    aktív tag

    válasz Freezee #41141 üzenetére

    Olvasgass a netboard.hu-n a sat alatt.

    [ Szerkesztve ]

    SAMSUNG QE75Q85RATXXH - Samsung S20+ - K1Pro - ACER H6810 - MARANTZ 5012 - DALI Spektror

  • Boond

    addikt

    válasz Freezee #41127 üzenetére

    Ez eleve egy másik fórum. No meg aztán itt nem olyan egyszerű rátalálni... Vagy épp nem is keresnék...
    De ha van is itt olyan aki elégedett maradéktalanul, vagy hasonló, az még nem nagyon írt, jelentkezett úgy látom. De esetleg a korábban jelzett fórumon lehet érdeklődni, hátha :) Vagy a Boltnál ahol vetted :) Lehet tudnak segíteni :)

    A korábban emlegetett alma, pedig mindenhol elfogyott kategória pl m3digital.hu-nál, vagy máshol amikor néztem. Ráadásul egyes helyeken direkt digire ajánlották. így az nem opció.

    "például már itt 3-man vagyunk akiknek gondja van vele mégse jelent meg egyetlen negativ poszt sem...."
    kissé szarkasztikusnak érzem :D

    "Egyszerű = NET"
    Aha, akkor ott nem lehet külön, mint T-nél? Érdekes...

    " - na ne tossza meg már az ég hogy 2016-ban egyesével előre 1 évre programozgassam úgy hogy azt se tudom mikor fogják adni... "

    ?? 1 évre előre, miért is?

    Bár ha jól emlékszem neked extra igényeid voltak, arra lehet csak ilyen 50-100 ezres cucc lett volna jó.

    Én pár éve kérdeztem egy ismerőst. Ő azt mondta, olyant keresek, amivel lehet manuálisan is felvenni, mert az epg-vel bármikor történhet valami. (rendszeresen vesz fel, akár hetekre előre is) ok 1.

    ok2 nálunk van olyan csatorna, ahol azt írja "nincs információ", pedig rendesen megy, ott aztán, hogy szavaiddal élve: " na ne tossza meg már az ég hogy 2016-ban", hogy vegyek fel bármit is epg-ről? ötlet?

    De lehet nem csak az igények, a problémáink is eltérnek. Pár hétnél előbbre max 1 hónapnál úgy sem tudod a mit fognak adni... + létezik műsor változtatás joga is...

    "Mint látható akik olyan boxot vettek mint én nem tudnak felvenni tehát kidobtunk cirka 40.000 ft ot az ablakon."

    23-ba kerül egy olyan box, többi költség? Jó, akkor ki mit ajánl? :D
    Mert a kínálat, ahogy néztem ennél kb csak rosszabb...

    "Kiváncsi lennék ki programozgatja naponta kb 15 percet a boxát hogy másnap felvegyen 1-2 műsort."
    Nem hiszem, hogy 1-2 műsorhoz 15 perc kellene, ha csak annyiból áll, hogy megadod neki a helyet, és az időintervallumot....

    De ha ez gond, akkor és van epg-d, akkor jelöld ki az előtt, utána következő műsort is, akkor esélyesebb, hogy nem maradsz le róla :)

    "Ha egyszer előfizettem Tv-re több ezerért nem szeretnék töltögetni meg megvárni napokat hogy valaki felrakja , vagy nem. "

    2016-09-04 16:15:06 -kor került fel fullhd-ban a futam, mikor is volt vége, talán 4 kor? megjegyzés, a szombat, pénteki nap is felkerült. De mérgelődj helyette, igazad van az jobb lesz :)

    Amúgy a tv szolgáltatásért fizettél, nem a felvételért. Másrészt meg az m4sport adása visszanézhető a médiaklikken is, tudtommal.

    "Ez teljesen normális elvárás ha egyszer előfizetek valamire."
    igen, de ez direkt módon nincs benne a szolgáltatásban. kb olyan mint amikor vettél régen egy videót, az a tv előfizetéstől független...

    "Hát az ár nem igazán különbség. "
    Árban én a tv-re gondoltam kizárólag,g mert ez nem net topic, de ha nem független tőle... az más, bár akkor is min csomag függő....

    Igen, de az eszközt egyszer kell meg venni, és nem havidíjat fizetsz, néhány éven belül min visszajön az ára.

    Amúgy van sport adó... 3 is diginek saját min, arra nem lehet panasz... (más kérdés a tartalom).

  • DonMaster

    addikt

    válasz Freezee #41141 üzenetére

    ennyi marhaságot összehordani

    - Nem fikázom, csalódott vagyok mert a DIGI ígért valamit ami miatt őket választottam és ezek nincsenek meg.
    - Amúgy nem olcsó sőt többe kerül ha az eszközök árát is beleszámolod
    - Igen az IPTV minősége elmarad a DIGIétől viszont az IPTV-n mennek olyan adások amik sajnos a DIGI-n már nincsenek.... és ezeket azután vették ki miután előfizettem. Tehát jogosan hőbörgünk páran.

    ,

    igért valamit ??? mit igért??? analog tv-t igen. fizetsz digitális adás ért. jah nem akkor miért rinyálsz hogy az epg nem müködik jol. várj epg-t még a weboldalon se ir hgoy van egyáltalán.- de te elö sem fizetsz rá de elvárod hgoy az ingyen kapot jo legyen. értem.

    nem olcso mert eszköz, ez megint vicc. miylen eszköz???
    tv kell iptv hez is, jah hogy iptv-nél jo a nagy képcsöves ös régi tv is a 20.századbol de a diginek meg kell mpg4-es dvbc-tuneres . értem sokba kerül 1 uj tv néztem 32"-os van már 56e-ért dvb-c tunerel ami kell a Digihez. ez egy képcsöveshez képest job képet ad tehát nem drágább.

    Adások? miylen adások? nem a müsöröok ért fieztsz elö hanem a csatornák-ért az hogy ha az egyik csatorna már nem adja azt a müsört adást amit te szeretsz ahoz a szolgáltatonak semi köze sincsen.

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

  • Boond

    addikt

    válasz Freezee #41139 üzenetére

    Ehhez amúgy nem kell iptv unokatesóméknál szimpla tv tud ilyent, ami felvevős, sorozatfelvételnek hívják, igaz az egy sorozatot rögzített, nem nfl-t de gondolom hasonló az eredmény.

    Valószínüleg ilyent a box is tud(hat).

    "Hány DVB-C tuner van benne"
    1. De több tunereset nagyon nem is fogsz találni. Nem lehetetlen, de a legtöbb ahogy néztem 1 tuneres, vagy más tuner van benne nem C.

    "Mert az AMIKO T/C tökéletes erre a dologra. Mpeg-4 tuner van bennem, van rá alternatív software is."
    Abból is a sima, csak 1 C tuneres, akkor nem mind1? :D

    Amúgy ha a tv-n van egy tuner, és a boxon is van egy az épp elég, mivel diginél a tv-ét is használhatod, nem úgy mint más szolgáltatónál, ahol csak is a box van. (nem mintha ezzel bárkinek újat mondanék).

    [ Szerkesztve ]

  • jaroslav

    aktív tag

    válasz Freezee #41127 üzenetére

    Van egy nagyon kedves ismerősöm, nagyon kedveljük a baráti társaságban, de nagyon nehéz neki az élet.

    Ha valamilyen problémája van, mindig próbálunk neki segíteni...

    De, bármit javasol neki, bárki megoldásként, mindenbe megtalálja, megkeresi, hogy az miért nem jó...

    Ezzel tényleg nincs semmi baj, csak így szerintem nagyon nehéz lehet az élet...

    Remélem nem bántottalak meg!
    Szerintem egyszerűen kössél kis kompromisszumokat, és élvezd a jó dolgokat akkor is ha azok nem tökéletesek. Hidd el minden jobb, vidámabb így :)

    Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

  • DonMaster

    addikt

    válasz Freezee #41152 üzenetére

    http://digi.hu/tv/csatornalista/kabel
    van opcio analog /digitális választási lehetöség, jah hogy olvasni luxus, béreslsz aDigitöl boxot ha nem akkro a Digitális ért nem fizetsz elö csak a z analog ért pont ahogy ászf-ben levan riva, és ahogy ha nem fizetsz box-ért nem jár a minöségi digitális szolgáltatás ergo ha hivod szerelni a digitális kiszálását álitanak ki , elelnben ha bérelsz boxot akrko válalják a minöséget is, jah hgoy havi 200ft drága hát ez van.

    ajénlom figyelmedbe ezt is
    http://digi.hu/kabeles-media-eszkozok-konstrukcioi

    feltételek cimszo van pár szerintem neked szánt uj dolog benen amivel nem vagy tisztában.

    azt hogy nem tudod megkülönb9ztetni hogy 1 csatorna ami mondjuk : eurosport
    amiért a szolgáltato fizet és te emg neki hogy nézd ezt a csatornát, de azért a szolgáltatonak semmi köze, hogy ezen a eurosporton ne legyen többet nfl . semmi köze a szolgáltatonak.

    analog ért fizetsz ha nem bérelsz boxot, igen ászf-et kéne olvasgatni.

    a kép amit linkeltél a kis 4 soros szöveges.

    elemezzük
    1. sor.
    kiválo kép akár HD-ban is. ez igaz

    2. sor
    hd és sq minöség is az applikácioban ez is igaz

    3. sor
    net+tv elöfizuval jár az applikácio ez is igaz

    4.sor
    onlone müsor ujság ez is igaz mindig megy az applikácioban.
    nem tudom de szerintem félre értettél itt valamit mert itt a digi applikáciorol vna szo amit mobilon androiodon tudsz nézni nem pedig a digitális tv-zésröl.

    digi sd-nél féynévekkel jobb az iptv :D vicc kategoria. öszevisza pakolj a 3:4-et 16:9-et az iptv felvétel is nagy kalap szar, mi az hgoy reklámot is felvesz, minöség Digitöl igen féyévekre van még akkor is ha FHD-ra van álitva abox iptv-nél van öszehasonlitási alapom mivel az is van itthon sajna. szovla tudom miröl beszélek. sorozat felvétel az oké hogy itt könyebben megvalosithato de evvel kifujt a dolog. ha kell mint irtam rasbery pi + külsö vinyo + usb-s dvb-c tuner és csö levan tudva a dolog. kb 1orás programozás hogy megird hozzá utána belitod mit vegyen fel és felveszi enyni. nem értem neked ezt a sok milionyi problémádat,. vettél egy szar boxot vagy mit és itt problémázol persze a tv legyen jo vegye fel a müsort mert ha már fizetsz tv-ért akkor ne netröl keljen letöltened what???
    ha már fizetek érte akkro nem felveszem a müsört hanem emgnézem ha nem érek rá akkro letöltöm netröl és emgnézem nem értem ezt a nagy problémát, mivel neked nem az a bajod hogy a tv lenen szar vagy az epg hanem az hogy nem tud elöre felveni ugy ahgoy azt meg szoktad a szutyok iptv-nél ami remélem soha nem lesz Digi-nél.

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

  • DonMaster

    addikt

    válasz Freezee #41152 üzenetére

    Jajj nálad vannak gondok azt sem tudom miről írsz de hogy nem a témához kapcsolódik az biztos....Nos a gyengébbek kedvéért ( igazából csak a te kedvedért mert csak te nem értetted ) nem a Tv amit mást kell venni nem az az eszköz :D hanem kell egy boxot venni ami 20-30.000 Ft ahhoz külső HDD 15-20.000 Ft meg pár kábel. ezek azok az eszközök amik a többi szolgáltatónál nem kellenek.

    még ehez anynit hogy, miért???
    Iptv-nél kapsz foygaszt áramot is 0-24-ben + a tv is
    Diginél nem kell semmi ha tudja a tv akkor csak a tv foygaszt minek kell boxot és hdd-t venni nem értem???
    nem szükséges box ahoz hogy azt amiért fizetsz hogy nézhasd a tv-t azt megkapod box nélkül is. söt mobilon is nézheted,

    várj többi szolgáltatonál nem kelenek???
    t-home-nál iptv box-ot kell bérelni adnak hozzá kébelet. havi /tv-hez van bérleti dija és max 3 tv-re lehet használni. jah várj, bérleti dij havi 870ft /tv

    diginél lehet 10tv-n is nézni
    de számoljunk, t-home hoz képest sporolsz havi legalább 5e ft-ot

    nah most 1x kifizetsz 40e-ret és havonta sporolsz 5e ft-ot akkro az nálam kijön ara hogy 8 honap alalt akarom irni után már csak sporolsz a T-home hoz képest, ahol 5-e ft-al többe kerül és havi 870ft 1 box, ami 8 honap alalt az 8x870ft ami 6960ft de 2évre levettittve ez T-home nál eszköz : 24x870 az 20880ft
    Diginél eszköz amit vettél 40e ért az havi 5e sporolás a t-home hoz képest azaz 24x5e ft - 40e box ár az 2év alalt 80e ft sporolás.

    szoval milyen eszköz drága aminél 80e megsporolsz 2év alalt vagy amelyiknél enynivel kevesebbe vagy???

    ha már eszköz.

    de még ha a Digi saját eszközét nézem az havi 300ft 24x300 az 7200 ft
    t-home hoz képest ez 20880-7200 ft megsporlást jelent. /tv/2év ami 13680ft/2év/tv sporlás a Diginél a t-home hoz képest
    szoval melyik eszköz drága amelyiknél szolgáltatotol bérled és cserébe 2év alalt 13e meg sporolsz vagy amelyiknél saját eszközöd van és meg sporolsz 2év alalt 80e ft-ot

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

  • Flashget

    félisten

    válasz Freezee #41137 üzenetére

    Olvasd és értelmezd amit írtam!
    13K volt a beltéri a HDD már megvolt! da ha vennem kellett volna 15K
    összesen 26-30K nem 40K
    belinkelni nem tudom mivel 2 éve vettem és már nem kapható, de van más helyette.
    Gyári beltérikkel ott a probléma, hogy csak azokkal lehet lejátszani, amit meg vesz az ember és .ts-be rögzít bárhol, bármivel lehet lejátszani ami képes .ts lejátszására.

    IPTV meg nem kell mert tömörített szar..

    Realme GT Master Edition

  • Boond

    addikt

    válasz Freezee #41339 üzenetére

    Miért nem lehet dátumot megadni? Másrészt meg nem pontosan kell beállítani a felvételt, még vhs korszakban sem pontosan állították be, mert csúszás szokott lenni csatornáknál.

  • Watt25

    veterán

    válasz Freezee #41339 üzenetére

    Ha a TV-miatt jönnél át ne gyere
    Én azért ezt úgy írtam volna, hogy "Ha a TV-miatt jönnél át és napi szinten rögzítesz mindenfélét, ne gyere"
    Mert azért hidd el, nem mindenkinek abból áll az élete, hogy napi 2-3 órányi felvételt rögzít a tévéből... (Én azt a pár dolgot, amit eddig rögzíteni akartam, gond nélkül meg tudtam tenni Digi esetén is.)

    Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

  • DonMaster

    addikt

    válasz Freezee #41339 üzenetére

    1.
    Normális felvételt amit megszoktál felejtsd el a DIGI-nél.

    miért nem megy vhs-el vagy dvd felvevövel vagy boxal vagy pc-vel a felvétel?
    milyen abnormális modon lehet akro felvenni? gramofonnal? hangszalag kazetával wifin? vagy miylen modon mert ugye felsoroltam anormális modokat, és azok mind müködnek a Digi-nél.

    2.
    Programozgatni órára, meg percre pontosan naponta, ha valami közben változik buktad a felvételt, minden este átnyálazni mi lesz holnap/holnapután :(

    nem kell percre pontosan mondjuk az ora legalább stimeljen,

    ha változik közben, hát igen a tv csatornák a változtatás jogát fent tartják de ez aklap dolog.

    minden este? miért kell átnyalazni minden este? ezt nem értem
    elöre belehet programozni akár sorozat felvételt is mint a iptv-nél de akár minden nap az adpot orában valo felvételt is belehet álitani, nem tudom mit kell minden este nyálazni (beindult a fántázia mi :D)

    3.
    Ha a TV-miatt jönnél át ne gyere
    ebben egyet értek, mivel a Digi nem ad akciosan tv-t igy max egy coax kábelt kapsz de tv-t nem részletre mint a T-home-nál ;]
    De a Tv szolgáltatás miatt már átjöhetsz mert minöségibb a Digitális adás mint más szolgáltatónál, és olcsobb is.

    4.
    Sport műsorok miatt jönnél akkor végképp ne tedd lassan minden nézhető sportműsor olyan csatornára kerül ami nincs a DIGInél
    van nézhetetlen sport müsor? az milyen kérlek mond el.
    minden sport müsör emg található vagy rövid idön belül Digi-nél is nélzhető lesz.
    Bár ha valaki Sport Fanatikus akkor nem értem miért ül a tv elöt és nézi miért nem csinálja ;]

    5.
    Ha a NET miatt váltanál akkor megéri gondolkozni rajta.
    Megéri gondolkozni??? ezt hogy kell érteni? nem éri meg gondolkozni, bekel menni és meg kell rendelni, nem pedig gondolkozni rajta, anyagilag böven emg éri és sokkal profitosabb mint bármelyik másik szolgáltató,

    [ Szerkesztve ]

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

  • DonMaster

    addikt

    válasz Freezee #41348 üzenetére

    (I)DIGI szolgáltatása. Valakinek megfelel valakinek nem(/I)
    Digi szolgáltatása:
    utp-net 1gbits (940mbits)
    coax-tv 98+28 csatorna
    telefon-telefonkábelen

    tv: analog jár ha nem bérelsz Box-ot a Digitöl. ezért is van kiirva hogy ha Digitális hibára hivod akkor fizetös ha naalogra akor inygenes, ha bérelsz boxot akor a Digitálisra fizetsz elö, és itt linkelhetsz Digi oldalt, mert nagyon nem ugyan az mutasd inkább mi ál a szerzüödésen mert ugye ott bevan pipálva .
    Diginél a szolgáltatás anyibol ál tv-nél, hogy kapsz egy csatlakozot amit bedugsz a Tv-be és inetöl a tv-n keresed a csatornákat, és nézed. ezt szolgáltatja a digi.
    ha kérsz boxot akkor a Box-al lehet fel venni. igy enynivel bövül a szolgáltatás. havi 300ft-ért.

    szovla tv terén ez a digi szolgáltatása.

    nah most ha valakinek ez nem felel meg átmehet T-home hoz nyugodtan kétlem hgoy itt valaki vissza fogná tartani. bár anyagilag nem éri meg, és csak amit hogy legyen egy boxod ami kulcsrakész megint csak nem éri meg.

    és akor téjünk a hsz-edre is vissza:

    1.
    (B)(I)nincs műsornév alapján felvétel (/I)(/B)
    nah szoval a fent leirtak hoz mérten amit aDigi szolgáltat,
    ilyen opcio véletlenül se szerepel, nem azért mert nem irtam hanem mert ilyen szolgáltatás nem létezik a Diginél, vagyis csak Digi box-nál . De ha nincs Digi box-od akkor nem is értem. rosza boxod vagy a tv-d vegyél ujjat. ha ninc silyen opcio a tv-dben vagy a saját boxod ban.

    2.
    és igen , mindenféle eszközt kell vásárolgatnod meg frissítened ha szeretnél valamit felvenni, ergó kényelmetlen sokaknak. Ha szerinted egyszerű kivitelezni tanítsad meg 2 perc alatt telefonon keresztül egy háztartást vezető nőnek....naugye.....
    hu juj
    problémák jönnek ., szoval mi az a mindenféle eszköz amit meg kell venni egy felvételhez?
    video recorder és lejátszo + 1 vhs kazi :D
    vagy dvb-c box + adattárolo?
    vagy dvb-c vevö + szerver(akár nas)?
    frissiteni? mit kell frisiteni? és ahoz miköze aDigi-nek?

    mert itt az a Baj hgoy szidod a Digi-t hgoy szart szolgáltat, közben meg kb az a szitu, hogy van egy BMW-d és szidod a BMW gyárt mert kilyukadt a Gumi és azt kikel cseréld. (vagy elfogyot az ablaktörlöfoyladék és után kel tölteni.)

    3.
    látszik sosem néztél sportműsort.... beprogramozod 14 órára kb mint ahogy írtad és elindult egy NHL meccs 13.05-kor akkor abból mit fogsz látni :D a végeredményt... gratula... sorozatfelvételt a boxok csak úgy tudják ha mindíg abban az időpontban indul el. Namármost az NHL, NFL meccsek időpontjai folyamatosan változnak. most 3 nap alatt ezek az időpontok voltak. 19.00, 21.00 , 13.30 , 15.45, 04.00 , 06.00, 17.00 , 02.00 és ezek két különböző csatornán na erre írjál programot ha olyan okos vagy.
    nem tudom az olimpia minek számit a vb és eb minek minösül de szerint mindegyik sport és müsör is egyben . nah most 1 valamit szögezzünk le, ha a mecs emg van hirdetve 12:00-ra akkor az nem fog elindulni 11:00kor, elég epic lenne, oda érek a stadionba 11:30-ra és már mecs a mecs de a jegyemen meg 12:00 van :D , persze ez élő mecs nél van.
    nem a mecs ideje változik hanem a tv-n valo sugárzása de ehez megint miköze a digi-nek? minden csatorna fent tarja a jogot a müsorváltoztatás hoz. reklámálj a sport1 sport2 stb csatornáknál , erröl a digi nem tehet.

    másrszröl meg programozam le nem minthe neháéz lenne,. lekel kérni minden orában a program ujságot és abbol megnézni hgoy menni fog-e a kereset müsörok 1-ike ha igen akro azon a csatornán felvétel indit, ha nem akkor késöbb ujra nézzük és ezt beelhet álitani akár 5percenkénti nézésre nem csak 1orára de akrá 1secenként is kereshet ha az jobb neked.

    4.
    Mivel nem ismersz így csúnyán lyukra is futottál mert pont a sport miatt nincs időm a TV elött ülni :C és mellette még családom is van így akkor nézném meg a műsorokat ha már mindeki lefeküdt és meló mellett hallgatnám meg nézném éjjel hajna
    elsöre az jutot eszembe hogy mond el kérlek holdolgozol ahol munka közben megengedik azt hogy mecset néz.
    de hgoy komolyan is nézzük, mint irtam lesz a Diginél is ezek az adások , de azt ugye nem tudtad elolvasni.
    az emg hgoy neked egy csatorna minösége nem tetszik hát akkro panaszkod a sport2-nek ezena cimen tudsz: Cím: 1139 Budapest, Lomb u 23-27
    Telefon: + 36 1 236 91 00
    hajrá soksikert ez ügyben mond nekik, hgoy szar a müsör adják jobban. vagy valami.

    nincs szüksége 1000-es netre? a T-is UPC is ad netet csak kicsit lassabb mint a DIGI. Anyagilag meg nincs különbség igazán a DIGI a UPC és a T-Kom között. Teljesen pontosan kiszámoltam neked 2 év alatt a T-com 208800 Ft-omba kerül a DIGI 2 év alatt 202600 Ft- omba fog kerülni.És 2 év után a DIGI emelkedik. Tehát cirka 7000Ft különbségről beszélünk két év alatt ami napi 290 Ft. Fogadjunk ennél többet költesz bagóra.... szóval nem a pénz dönt még mindíg hanem a szolgáltatást szeretném. Légy szíves meséld el ez mit jelent mert megkérdeztem itt a környékemen ülőket és több diplomával BSC-vel és doktorival sem tudunk rájönni ez mit jelent: " sokkal profitosabb mint bármelyik másik szolgáltató "
    hajaj, nincs szüksége 1000-res netre, hát ezért van a Diginél 100/50-es csomag is. potom 2700ft-ért

    t-is és upc is ad netet igen ez jogos, anagilag nicns különbség digi és t és upc között huha, barátom, hát lássuk a medvét.
    t-home legksiebb csomag: 5020ft 10/1mbits-es csak net
    upc legkisebb csomag 3490ft 30/3mbits-es csak net
    Digi legksiebb csoamg 2700ft 100/50mbits csak net

    szoval ha Digi helyet a Thome-nál netezel havonta 2320ft-al lesz kevesebb a zsebedben
    ha a digi helyet az upc-nél netezel akkor havonta 790ft-al lesz kevesebb a zsebedben
    nem tudom de emelet még 10helyet 100 letöltés és 30helet 100letöltés és 1és 3 helyet 50 feltöltés jár
    és még emelte kevesebbe is kerül, hát nem tudom neked hgoy jöt ki az hgoy egálban vannak árban .

    tehát 2évre vezem le a Digi tv+telefon+net-et a t-home vs upc-vel rendben van levezem csak neked csak most

    nézzük mondjuk a legkisebb csomagot:

    amit már leirtam hüség nélkül mindegyik
    2évre azaz 24honapra
    2év Digi net legkisebb csomag: 64800ft 2évre a Digi-nek csak netre
    2év -thome legksiebb csak net : 120480ft 2évre csak net T-home nál
    2évre upc-nél legkisebb csak net: 83760ft 2évre csak net upc-nél

    teljes csomagok:

    2év Diginél: nézem a legnagyobb csomagal: 6800ft/ho 163200ft 2év minden maxos Diginél
    2év után Diginél havi 8500ft lesz ami 204000ft a következö 2év ami 4év számolva
    azaz 4év alat a Digire elmegy 367200ft

    2év upc : max csomag net: 9490ft/ho tv 5190ft/ho 5500ft/ho =20180/ho 2évre ez 484320ft
    ujabb 2évre ez 968640ft az upc-nek

    2évre t-home nál net 6000ft/ho tv 4125ft/ho telefon 3150ft/ho = 13275ft/ho 2évre ez 318600ft
    ujabb 2évre ez 637200ft

    diginél 4év alat elköltesz 367200ft-ot upc-nél 4év aalt elköltesz 968640ft-ot t-home nál 4év alt elköltesz 637200ft-ot

    már bocs de ez legkisebb öszehasonlitásban is 300e ft és 600e ft közötti ár 4év allat.
    azért ez pont nem mondhato egyenlönek vagy minimális eltérésnek, szeirntem azért 600e-böl van aki autot vesz, 300e meg elég akár egy konyha kisebb felujitására de a 600e már tuti .

    és az elözö végn emg ara céloztam hgoy sokal emgérösösebb a digi de itt már nagyon mélyen ki is fejtettem hgoy mi az oka anank hgoy emgérösebb

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

  • DonMaster

    addikt

    válasz Freezee #41351 üzenetére

    nem vált sohasem 16:9 ről máshova csak tudni kéne beállítani
    igen és emlyikre? széles vagy enm széles 4:3 vagy 16:9 mert ugye atv az 16:9 de az adás mikor ez mikor mikor 16:9-el telejs a kép mikor 4:3-mal telejs a kép jah hogy ezt máér elfelejtetted, hát ez van.

    Szegényes a T csatornája? bocsi melyik sávon találom a Sport2 HD-t? vagy a Spíler HD-t? ( UPC )

    ha elmondod, hogy a t-home nál hol találom a következö csatornákat akro elmondom hol van a spiler tv és a sport2hd a digi-nél: Digi sport 3 HD digi sport 1hd digi sport 2 hd digi animal world viasat explore digi wolrd duck tv, bomerang , nick jr. , hit, musik1, 16tv, protv, tv18,tv13,estv, centrum tv, tv10, xv tv. nah ha ezeket elmondod a t-home nál holtalálom a családi csomagban akkor elmondom neked holvan a spiler és a sport2hd a Digi tv csomagjában. ugyebára családi csoamga maxos a t-home nál. hajrá.

    nem kell még1 előfizetés mivel 2 boxnál többed úgysem
    ne akrd mrá emg mondai, hgoy kell vagy nem. én spec Diginél laptopon nézem az adást ágyban , dvb-c vevövel ami potom árban van és usb-s tehát pluszban nem foygaszt. és közbena tv is bevan kötve és ha kelene megy az is, de ez ugye bár t-home nál nem opcinális hgoy laptopon nézd az adást, internet kapcsoalt nélkül és plusz box és plusz csomo ezsköz nélkül, 6000ft-ért vetem dvb-c tunert usb-set kinábol és tökéletesne fut rajta fhd adás is. akadás nélkül mielöt leszolnál vagy vlaami más. és 15e ft-bol emg lehet oldani, tunert már kapni 4-5e ft-ért vezsle melé egy rpi-t beprogramozod és csö jah hgoy kell még egy adattárolo de az ugye vna neked porbléma megoldva, max 20e ft-bol simán kihozhato egy eszköz ami képes kiszolgálni az igéyneidet,
    a programot emg emgirom neked potom netto 100e ft-ért. kutatás és fejlesztési ár uge bár meg az idö nincs ingyen senkinek se. de ha van más aki emg irja neked olcsobban hát hajrá.

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

  • M_AND_Ms

    addikt

    válasz Freezee #41348 üzenetére

    "látszik sosem néztél sportműsort.... beprogramozod 14 órára kb mint ahogy írtad és elindult egy NHL meccs 13.05-kor akkor abból mit fogsz látni :D a végeredményt... gratula... sorozatfelvételt a boxok csak úgy tudják ha mindíg abban az időpontban indul el. Namármost az NHL, NFL meccsek időpontjai folyamatosan változnak. most 3 nap alatt ezek az időpontok voltak. 19.00, 21.00 , 13.30 , 15.45, 04.00 , 06.00, 17.00 , 02.00 és ezek két különböző csatornán na erre írjál programot ha olyan okos vagy."

    Na itt most nagy a keverés.
    Nyilván, hogy egy élő esemény közvetítése követi (vagy nem) az esemény kezdési időpontját. Ha előre hozzák, akkor valószínű előbb kezdik közvetíteni. Ezt nincs EPG ami lekövetné már csak azért sem, mert nincs ember egyik szolgáltatónál se, aki percre pontosan karbantartja az EPG-t. (Személyes tapasztalatalapján mondom, a Ténél sincs)
    Az is nyilvánvaló, hogy sok adó beleszarik a saját műsorrendjébe és önkényesen eltologatja műsorokat, de ez sem róható fel a szolgáltatónak.

    Amit meg az NFL-ről írtál az a merő tudatlanság. A rengeteg időpont amit írtál az nagyrészt az ismétlések időpontjai. De, miért is kéne mindent felvenni automatikusan??? AZ NFL meccsek szépen rendbe mindig ugyanakkor kezdődnek hétről hétre. Persze eltérések vannak, de azokat előre kiadják
    Hidd el, az USA tévés piacon megjelenő szereplők nagyon figyelnek a pontos kezdésre.

    Röviden, a Dignél is van EPG, pont ugyanolyan jóságú mint bármely más szolgáltatónál és pont ugyanúgy használható rögzítés programozására. A sorozatfelvétel pusztán az EPG-t használó eszköz szoftverének kérdése (ez meg Diginél szabadon kiválasztható a piacról. Némelyik olyan extrákkal felruházható, amikről a Té és társai ill. azok előfizetői csak álmodoznak - mindezt nyílt forráskódú szabad szoftverekkel)

    Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

  • Bogyi007

    veterán

    válasz Freezee #41351 üzenetére

    Köszönjük szépen a kicsit sem bújtatott UPC Kábeles PR beszédedet.
    Most persze nagy a mellény - mivel ők voltak az elsők akik szerződést kötöttek a hörcsögpofa érdekkörébe tartozó Médiacsoporttal - aminek persze az ára az hogy a többletköltséget ki is számlázzák a felhasználóik felé. Bár ez aahogy látható téged nem fog zavarni.

    Írásodba nagyon sok helyen bele lehetne kötni nem fogom ezt külön-külön megtenni, csak egy dolgot írok:
    Írtad: - "Na ha mindent le tudsz szedni a DIGI-nél légyszives a hétvégi Dallas-NYgiants, San F. 49-P. Steelers meccset magyar kommentátorral szed nekem le Full HD vagy jobb felbontásban. Ha sikerül többet nem írok ide."

    Abban igazad van, hogy a Diginél jelenleg ezt nem tudja leszedni SD felbontásnál nagyobban, de hogy FULLHD-ban vagy annál jobb felbontásban TE sem tudod arra mérget is vennék!!!

    Ugyanis Magyarországon a szolgáltatók MAXIMUM 1080i felbontásban adnak műsorokat és nem 1080p-ben ergo amit te látsz otthon az SEM FULLHD!!!

    Hivatkoztál még arra hogy 1920x1080-as tartalmat 5 perc alatt 100 megás nettel nem lehetséges lesedni, hááát én ebben nem lennék olyan biztos...
    Igaz nekem csak 23 megával jött a tartalom a netről de 300 megás fájlt (ami 576i felbontású) olyan 70-75 másodperc alatt szedek le, ha veszünk egy 100 megás netet és figyelembe vesszük azt hogy 19200x1080-as felbontásban lehet egy kb másfél órás film akár 4-5 gigabyte is csak - nem lehetetlen vállalkozás hogy sikerülhet a dolog

    Egyébként meg a véleményem nem változott az elmúlt nyolc napban. Voltam már Telekom user minden szolgáltatást használva, voltam UPC Direct felhasználó is és köszönöm szépen egyikből sem kérnék újra.
    Maradok köszönettel inkább Digi user.

    Egyébként kíváncsi leszek az érveidre, ha a Digi mégiscsak bedobja a Spíler Tv-t a csomagba és közben esetleg a Sport2 Hd-t is behozza - van esély mindkettőre....

    DonMaster: Az ég áldjon már meg! Kapcsolj már be valami helyesírás-ellenőrző progit mert kriminális ahogyan írsz!

    [ Szerkesztve ]

    Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

  • M_AND_Ms

    addikt

    válasz Freezee #41361 üzenetére

    Akkor igazad van!

    De most mit szeretnél itt? Van Té és van UPC topik.

    Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

  • M_AND_Ms

    addikt

    válasz Freezee #41364 üzenetére

    Mondtam már, igazad van.

    Viszlát!

    Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

  • DonMaster

    addikt

    válasz Freezee #41361 üzenetére

    áraknál én telefonal együt irtam a digit t-home ot és az upc-t is. de nézed csak a maxos csoamgot ne epdig egyikböl max másikbol kisebb mert az ugy már nem egál. bár szolgáltatásilag gigy sem.

    ésn telefonal együt számoltam de akor nézök anélkül, ugye telefon nélkül nincs okso csomag már hogy jön ki neked akor a 6400ft os ár tv + netre , mivle okos csoamgban nem leeht igy rendelni csak teloval, ha emg teloval rendeled akor rendled a t-home és upc hez is.
    nah mármost akor ott tartunk hgoy 8e ft/ho a digi is. t-home 8700 ??? tv 4125 ft+ net még 6e ft 6+4 az már 10
    10125ft a t-home digihez képest. ez már havi 2125ft -al több. szoval 4év alat ez 48x 2125ft -al több pénzed marad a Diginél. az az 102e ft-od. 4év alt.
    mi az az eszköz, rpi 10-15e ft+ 4-5e ft vevö+ 10e ft 1tb hdd. max 30e ft. de még 4év alalt igy is 72e ft-al többed marad a diginél , ha ekkor vezsle egy ujabb hdd-t akkor is még pluszban vagy.
    sport2 -t ugy irod mintha a Digi tehetne arol hogy szar amüsör amita sport2 ad , mert ugye annál a t-home és upc-n se jobb a sport2 , csak a hd, azért ez kb öszehasonlitok egy trabit egy ferarival, szar a trabi oké jo a ferari, és ehez miköze a Diginek nem értem? max az hgoy nemv ete be a kinálatba a sport2hd-t , enyni de ezen kivül semmi más köze nincs a diginek hgoy szar és nézhetelen a csatorna mert gyenge a minösége az adásnak amit a sport2 simán ad és nem hd-ban.

    linket
    2016. szeptember 12. -ei mecs,
    NFL.2016.09.12.San.Francisco.49ers.vs.Los.Angeles.Rams... eza neve, oldal cime meg NCORE de itt tilos torentezni , szovla ez tiltot téma, ne feszidsza hurt, jah emg sugom 15gb és magyar . 1080i febontás. megint csak szivesen. másik
    most akor én is várom azt hgoy a pár hsz-el elöbb én általam felsorolt csatornákat holtudom nézni t-home-al

    az, hogy az epg hgoy irja lényeg telen, ha te frisited automatikusan mondjuk percenként , akkor biztosan a mecs kezdésekeor fogja felvenni és nem más emcset ha nincs mecs nincs felvétel, de ez már más téma nem Digi topic, hanem hoygen programozunk digitális adás felvételt. leirtam 30e ftbol meg lehet csinálni házilag, a dolgott, persze lehet csili vili boxot is venni akár olyat ami netre is felmegy és lefrisiti mondjuk az nem 40e ft-bol jön ki ahnem többböl, dehát aki sjanálja a pénzt és cska elvárása van az ne sirjon, az meg vicc hgoy 1-1 sport mecs miatt sirsz, fent van mint a neten, Google.hu-t ismered? remélem igen, használni csak tudod? remélem igen bár már kételkedem. de tornet oldalon fent van meg néztem..

    [ Szerkesztve ]

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

  • Bogyi007

    veterán

    válasz Freezee #41361 üzenetére

    "- az árakat nem jól írtad. T-nél legnagyobb csomag NET+TV 8700Ft. A Diginél ugyanez 6400 aztán felmegy 8000Ft-ra."

    Előző hozzászólásomban belinkeltem egy korábbi (8 napos) írásomat abból idéznék:

    "Digi tv összes csatornája (3000 Ft) + telefon (Digitel200 - 200 Ft) + 2 Sd box (400 Ft) egy Kaon Hd box és egy Digifilm előfizetés (együtt 300 Ft) van nálunk otthon. Ezeket összeadva 3900 forint jön ki.
    .
    .
    ..
    A netem most nem náluk van mivel felénk a Digi maximum 8 megát tud adni 3500 forintért (listaár) helyette Telekomos net van 1 év hűséggel (+ alap telefoncsomag - amit nem használok) 3920 forintért 20 megás csomagban.
    "

    Ha ezeket összeadom akkor 7400 forintot fizetnék nem az általad említett 8000-et és ebből jönnele a kedvezmény azokos csomag által...

    Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

  • DonMaster

    addikt

    válasz Freezee #41367 üzenetére

    itt vana link az hogy magyar és az is hogy 1080i-s
    most hétföi mecs, magyarul, viszaább már nem votl kedvem görgetni de a hétvégi si fent van igy,

    [ Szerkesztve ]

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

  • leslieke

    Jómunkásember

    válasz Freezee #41488 üzenetére

    Tudom, de álmodozni lehet...

    A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

  • Flashget

    félisten

    válasz Freezee #41488 üzenetére

    Ó én hányszor csináltam már úgy, hogy megnéztem az adott csatorna honlapját mi mikor lesz és úgy állítottam be a az almát...az EPG közben meg használhatatlan volt.
    M4 amióta elindult gyakorlatilag azóta használhatatlan az epg funkció rá.

    Realme GT Master Edition

Új hozzászólás Aktív témák