Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyi007

    veterán

    válasz Freezee #41351 üzenetére

    Köszönjük szépen a kicsit sem bújtatott UPC Kábeles PR beszédedet.
    Most persze nagy a mellény - mivel ők voltak az elsők akik szerződést kötöttek a hörcsögpofa érdekkörébe tartozó Médiacsoporttal - aminek persze az ára az hogy a többletköltséget ki is számlázzák a felhasználóik felé. Bár ez aahogy látható téged nem fog zavarni.

    Írásodba nagyon sok helyen bele lehetne kötni nem fogom ezt külön-külön megtenni, csak egy dolgot írok:
    Írtad: - "Na ha mindent le tudsz szedni a DIGI-nél légyszives a hétvégi Dallas-NYgiants, San F. 49-P. Steelers meccset magyar kommentátorral szed nekem le Full HD vagy jobb felbontásban. Ha sikerül többet nem írok ide."

    Abban igazad van, hogy a Diginél jelenleg ezt nem tudja leszedni SD felbontásnál nagyobban, de hogy FULLHD-ban vagy annál jobb felbontásban TE sem tudod arra mérget is vennék!!!

    Ugyanis Magyarországon a szolgáltatók MAXIMUM 1080i felbontásban adnak műsorokat és nem 1080p-ben ergo amit te látsz otthon az SEM FULLHD!!!

    Hivatkoztál még arra hogy 1920x1080-as tartalmat 5 perc alatt 100 megás nettel nem lehetséges lesedni, hááát én ebben nem lennék olyan biztos...
    Igaz nekem csak 23 megával jött a tartalom a netről de 300 megás fájlt (ami 576i felbontású) olyan 70-75 másodperc alatt szedek le, ha veszünk egy 100 megás netet és figyelembe vesszük azt hogy 19200x1080-as felbontásban lehet egy kb másfél órás film akár 4-5 gigabyte is csak - nem lehetetlen vállalkozás hogy sikerülhet a dolog

    Egyébként meg a véleményem nem változott az elmúlt nyolc napban. Voltam már Telekom user minden szolgáltatást használva, voltam UPC Direct felhasználó is és köszönöm szépen egyikből sem kérnék újra.
    Maradok köszönettel inkább Digi user.

    Egyébként kíváncsi leszek az érveidre, ha a Digi mégiscsak bedobja a Spíler Tv-t a csomagba és közben esetleg a Sport2 Hd-t is behozza - van esély mindkettőre....

    DonMaster: Az ég áldjon már meg! Kapcsolj már be valami helyesírás-ellenőrző progit mert kriminális ahogyan írsz!

    [ Szerkesztve ]

    Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

Új hozzászólás Aktív témák