Új hozzászólás Aktív témák

  • Freezee

    senior tag

    válasz DonMaster #41342 üzenetére

    Nem kezdem el újra érted mit akartam írni az hogy kiforgatod a szavaimat attól nem lesz semmivel sem jobb vagy rosszabb a DIGI szolgáltatása. Valakinek megfelel valakinek nem. Te vagy az akinek igen és vannak páran akinek kevés az amit nyújt. Nem kell arcoskodni.... köszönöm.
    Ráadásul úgy osztod azt észt hogy még a helyesírás is nehezen megy.

    ui.: azért röviden összefoglalom neked újra, hogy legközelebb csak be kelljen másolnod magadnak a választ....
    - Normális felvételt amit megszoktál felejtsd el a DIGI-nél.
    miért nem megy vhs-el vagy dvd felvevövel vagy boxal vagy pc-vel a felvétel?
    milyen abnormális modon lehet akro felvenni? gramofonnal? hangszalag kazetával wifin? vagy miylen modon mert ugye felsoroltam anormális modokat, és azok mind müködnek a Digi-nél.

    nincs műsornév alapján felvétel ezáltal lemaradsz műsorokról hacsaknem tudod fejből hogy mit fognak adni mondjuk 2 hét múlva.... és igen , mindenféle eszközt kell vásárolgatnod meg frissítened ha szeretnél valamit felvenni, ergó kényelmetlen sokaknak. Ha szerinted egyszerű kivitelezni tanítsad meg 2 perc alatt telefonon keresztül egy háztartást vezető nőnek....naugye.....

    -Programozgatni órára, meg percre pontosan naponta, ha valami közben változik buktad a felvételt, minden este átnyálazni mi lesz holnap/holnapután
    nem kell percre pontosan mondjuk az ora legalább stimeljen,
    ha változik közben, hát igen a tv csatornák a változtatás jogát fent tartják de ez aklap dolog.
    minden este? miért kell átnyalazni minden este? ezt nem értem
    elöre belehet programozni akár sorozat felvételt is mint a iptv-nél de akár minden nap az adpot orában valo felvételt is belehet álitani, nem tudom mit kell minden este nyálazni (beindult a fántázia mi )

    látszik sosem néztél sportműsort.... beprogramozod 14 órára kb mint ahogy írtad és elindult egy NHL meccs 13.05-kor akkor abból mit fogsz látni :D a végeredményt... gratula... sorozatfelvételt a boxok csak úgy tudják ha mindíg abban az időpontban indul el. Namármost az NHL, NFL meccsek időpontjai folyamatosan változnak. most 3 nap alatt ezek az időpontok voltak. 19.00, 21.00 , 13.30 , 15.45, 04.00 , 06.00, 17.00 , 02.00 és ezek két különböző csatornán na erre írjál programot ha olyan okos vagy.

    Ha a TV-miatt jönnél át ne gyere
    ebben egyet értek, mivel a Digi nem ad akciosan tv-t igy max egy coax kábelt kapsz de tv-t nem részletre mint a T-home-nál
    De a Tv szolgáltatás miatt már átjöhetsz mert minöségibb a Digitális adás mint más szolgáltatónál, és olcsobb is.
    erre csak annyit....magyar értelmező kéziszótár

    Sport műsorok miatt jönnél akkor végképp ne tedd lassan minden nézhető sportműsor olyan csatornára kerül ami nincs a DIGInél
    van nézhetetlen sport müsor? az milyen kérlek mond el.
    minden sport müsör emg található vagy rövid idön belül Digi-nél is nélzhető lesz.
    Bár ha valaki Sport Fanatikus akkor nem értem miért ül a tv elöt és nézi miért nem csinálja

    olyan a nézhetelen hogy NINCS vagy sport2 sd nek hívják :D
    pl mond el hol tudom nézni a következő műsorokat:
    - angol bajnokság
    - NHL
    - NFL olyan minőségben hogy lássam is ( sport 2 sd nem játszik... )
    - forma 1 -nek is lassan búcsút mondhatunk attól félek...
    - BL -is necces
    Mivel nem ismersz így csúnyán lyukra is futottál mert pont a sport miatt nincs időm a TV elött ülni :C és mellette még családom is van így akkor nézném meg a műsorokat ha már mindeki lefeküdt és meló mellett hallgatnám meg nézném éjjel hajnalban...

    Ha a NET miatt váltanál akkor megéri gondolkozni rajta.
    Megéri gondolkozni??? ezt hogy kell érteni? nem éri meg gondolkozni, bekel menni és meg kell rendelni, nem pedig gondolkozni rajta, anyagilag böven emg éri és sokkal profitosabb mint bármelyik másik szolgáltató,
    miért rendelné meg ha nincs szüksége 1000-es netre? a T-is UPC is ad netet csak kicsit lassabb mint a DIGI. Anyagilag meg nincs különbség igazán a DIGI a UPC és a T-Kom között. Teljesen pontosan kiszámoltam neked 2 év alatt a T-com 208800 Ft-omba kerül a DIGI 2 év alatt 202600 Ft- omba fog kerülni.És 2 év után a DIGI emelkedik. Tehát cirka 7000Ft különbségről beszélünk két év alatt ami napi 290 Ft. Fogadjunk ennél többet költesz bagóra.... szóval nem a pénz dönt még mindíg hanem a szolgáltatást szeretném. Légy szíves meséld el ez mit jelent mert megkérdeztem itt a környékemen ülőket és több diplomával BSC-vel és doktorival sem tudunk rájönni ez mit jelent: " sokkal profitosabb mint bármelyik másik szolgáltató "

Új hozzászólás Aktív témák